Премини към съдържание

Разглобяване н на външно огледало


Препоръчано мнение

Здравейте,

След последното заледяване лявото ми огледало издава странни стържещи звуци при отваряне и затваряне.Очаквам скоро да спре.Пръсках отдоло с разни силиконови смазки-без ефект.Новото е над 300 лв.Втора-трудна работа.Моля дайте идея или насока за начина на разглобване-пък после ще видим.Насока за видео-урок,или нещо подобно.Знам,че най-добре е на майстор,но в "южна Румъния" е малко трудно :rolleyes:

...извинете-Mitsubishi Outlander II XL -2008

Редактирано от dit
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравей,

Има ли някакво развитие с разглобяването ?

 

При мен, дясното огледало не се затопля и потърсих информация за разглабянето на огледалото, ето малко информация която намерих:

 

https://www.evolutionm.net/forums/outlander-sport/686585-what-did-you-do-your-outlander-sport-asx-rvr-today.html - Виж Step 3 и 4

 

https://www.evolutionm.net/forums/outlander-sport/686704-how-remove-side-mirror-glass-accent-cover-outlander-sport-asx-rvr.html

 

http://www.mitsupartsworld.com/Installation/MZ569716EX_OUTLANDER_PG1.pdf - Стр. 3 - за махането на огледалото и разглобяването

 

С поздрави.

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мен ми предстои нещо такова,но не можах да разбера за свалянето само на декоративния капак сваля ли се задължително стъклото на огледалото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мен ми предстои нещо такова,но не можах да разбера за свалянето само на декоративния капак сваля ли се задължително стъклото на огледалото.

 

Всички необходими инструкции са в третия линк (PDF файл) - за да се отключат пиновете на декоративния капак трябва да се свали огледалото...

 

Аз ще изчакам до пролетта, че имаше забележка че при по-ниски температури от 20 градуса е възможно счупването на пластмасата и се препоръчва затоплен гараж...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скоро върших тази процедура, тъй като ми отнесоха пасажерското огледало - с няколко думи не е особено трудно да се свали цялото огледало и да се свърши останалата работа вътре на топло (примерно като престои една нощ и се затопли) - даже горещо препоръчвам. На мен не ми се налагаше да свалям цялата кора на вратата (а само леко я разкачих горе откъм огледалото), но ще е по-лесно при обратното закачване на конектора. После ще може да се разглоби всичко и изчистят и смажат много хубаво всички движещи се части по огледалото (за това не е необходимо да се сваля стъклото, ако е само за сгъването)

 

Инструкции

Редактирано от Celeborn
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...