Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Сервизни кампании


Препоръчано мнение

През Юни месец, на път за морето в един страшен порой край Сливен рамото на чистачките се откачи и те се обърнаха, та добре че беше стечението на обстоятелствата (паркинг веднага в дясно, а дъждът намаля), та успях да изпреваря пороя без чистачки и да се добера до Бургас, където отремонтирахме по български с рапидка през ябълката на рамото и вече няколко месеца нямам ядове. Всичко беше клеясало и доста корозирало... Вчера обаче случайно видях, че има сервизна кампания точно за това - смяна на моторчето и смяна на рамото на чистачките поради корозия. Моята кола се класира според справка по VIN в украинския сайт на Мицубиши. Пуснал съм запитване до Балкан Стар, но още нямам отговор - питанката ми е дали наистина всичко е безплатно, защото това се натъртва навсякъде от Мицубиши, но аз да си попитам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

През Юни месец, на път за морето в един страшен порой край Сливен рамото на чистачките се откачи и те се обърнаха, та добре че беше стечението на обстоятелствата (паркинг веднага в дясно, а дъждът намаля), та успях да изпреваря пороя без чистачки и да се добера до Бургас, където отремонтирахме по български с рапидка през ябълката на рамото и вече няколко месеца нямам ядове. Всичко беше клеясало и доста корозирало... Вчера обаче случайно видях, че има сервизна кампания точно за това - смяна на моторчето и смяна на рамото на чистачките поради корозия. Моята кола се класира според справка по VIN в украинския сайт на Мицубиши. Пуснал съм запитване до Балкан Стар, но още нямам отговор - питанката ми е дали наистина всичко е безплатно, защото това се натъртва навсякъде от Мицубиши, но аз да си попитам...

 

Здравейте. Работя във фирмен сервиз и представителство на друга японска компания /Тойота/ и сервизните кампании обявени от производителя са абсолютно безплатни, поне при нас де. Моят съвет е да попиташ директно на място в сервиз. Хубав ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

@Celeborn, само за информация - вече има такава кампания и в Балкан Стар - София, имам писмо от тях за този ремонт. Ще постна отзиви след като отида.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

@Celeborn, само за информация - вече има такава кампания и в Балкан Стар - София, имам писмо от тях за този ремонт. Ще постна отзиви след като отида.

 

И аз имам от Септември, но още не сколасах да отида, понеже не бях в България буквално до вчера. Ако си минал може да споделиш как е протекло и дали е в сервиза на Рено, както пише в моето писмо...

Редактирано от Celeborn
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Моторчето при мен вече е сменено, оказа се, че има още една активна кампания за смяна на стъкления люк. Операцията за двете неща отне общо към 4 часа, пари от моя страна не съм давал (този път Мицубиши черпи:D). Отидох в сервиза на Балкан Стар на ул. Резбарска, то там май вече поддържат 10 марки, та може и на Рено да се води официално:rolleyes:

Редактирано от etcet
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен това за люка не ми го дадоха като информация след запитването... иначе имам запазен час, ще ги разпитам. Не че съм намирал проблем с люка (нито го отварям особено често), но няма да е ОК ако изхвърчи в движение...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...