Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Разход


The Joker

Препоръчано мнение

Колеги да се похваля,смених филтрите на газта и маркуча който е до капаните,колата работи много по-добре.от филтъра на изпарителя изкарарах много фина прах като ръжда,прэдухах го и сега работи като часовник.Имам едно питане,може да изглежда глупаво и не уместно но дали след като съм сменил филтрите е възможно да даде по-малък разход,или дали е възможно от филтрите да качи разхода? Не съм запознат и се извиням предварително поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте колеги,отново по темата,преди седмица заредих 40 л газ в бутилка 43 л,изминах 360 километра от които 280 извънградско с 5 човека и свърши газга.преди седмица отново със същото количество газ изминах 480 км отново извън градско с 5 човека.от къде идва тази разлика при положение че скороста е от 90-100 до 130-140км . Газта е зареждана на една и съща верига бензиностанция

Редактирано от The Joker
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,отново по темата,преди седмица заредих 40 л газ в бутилка 43 л,изминах 360 километра от които 280 извънградско с 5 човека и свърши газга.преди седмица отново със същото количество газ изминах 480 км отново извън градско с 5 човека.от къде идва тази разлика при положение че скороста е от 90-100 до 130-140км . Газта е зареждана на една и съща верига бензиностанция

 

Здравей, сещам се за няколко варианта, като най-заподозрените са:

Вариант 1: Климатик?

Вариант 2: Качество на заредената партида газ. И аз от една и съща колонка минах с 20 литра 260 км, а на следващото зареждане пак от там само 200 км. При мен маршрута е по часовник от т.А до т.Б без отклонения.

Вариант 3: Различен маршрут с различни условия - задръствания, поддържана средна скорост, насрещен вятър и т.н.

Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...