Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Газов инжекцион Галант 2002 2.5 v6 автомат


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Съвсем скоро си купих Галант 2002-ра 2.5 v6 автомат и се "преродих". От дете си мечтая за Митсубиши, но като повечето хора по нашите ширини, досега карах какви ли не надценени немски боклуци.. та за пръв път карам кола с такъв кеф. Но понеже карам доста, градско и извън, реших да поставя газов инжекцион. Препоръчаха ми A.B.E. , като висок клас, подходящ за автомобил с 6 цилиндъра. Някой може ли да ми каже дали това би било добър избор? По принцип не ми се иска да слагам газ, но не мога да си позволя да давам толкова много пари за гориво, колкото през последния месец. :)

 

Ще съм благодарен на всякакви съвети!

 

Благодаря и успешен ден на всички :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 2 Галанта V6 слагах газ в Пловдив и мога да кажа, че съм доста доволен от резултата и цената.

Ако не държиш газифицирането да бъде направено в София(гледам, че столицата е отбелязана в профила), може да ми драснеш 1 ЛС и да ти дам контакт.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Съвсем скоро си купих Галант 2002-ра 2.5 v6 автомат и се "преродих". От дете си мечтая за Митсубиши, но като повечето хора по нашите ширини, досега карах какви ли не надценени немски боклуци.. та за пръв път карам кола с такъв кеф. Но понеже карам доста, градско и извън, реших да поставя газов инжекцион. Препоръчаха ми A.B.E. , като висок клас, подходящ за автомобил с 6 цилиндъра. Някой може ли да ми каже дали това би било добър избор? По принцип не ми се иска да слагам газ, но не мога да си позволя да давам толкова много пари за гориво, колкото през последния месец. :)

 

Ще съм благодарен на всякакви съвети!

 

Благодаря и успешен ден на всички :)

.....ivo Lenkov е твоя човек според мен.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай съответната тема, за да няма изненади, макар че едно време и аз от там гледах и единствените проблеми с газовата бяха майсторите: "Избор на газов инжекцион"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...