Премини към съдържание

Дневни светлини Паджеро 4


Препоръчано мнение

Здравеите колеги,от два месеца съм собсвеник на Паджеро 4 3,2d.2007г.Имам следният въпрос-На този автомобил могат ли да се програмират дневни светлини?Или да мина на вариант DLR модул?Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е интересно.

Аз мисля да хаkна H11 LED крушки във фарчетата за мъгла и посредством 2 най-обикновено релета да си се пускат. Схемата вече трета година работи на Сузукито без отказано. Проблеми с полицаи и ГТП не съм имал.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е интересно.

Аз мисля да хаkна H11 LED крушки във фарчетата за мъгла и посредством 2 най-обикновено релета да си се пускат. Схемата вече трета година работи на Сузукито без отказано. Проблеми с полицаи и ГТП не съм имал.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

И това е вариант,но все си мисля че би трябвало да може да се програмира.....щом Е91 БМВ го има като опция......Не виждам защо като карам трябва да светят габарити,крушки на номера и тн....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги,от два месеца съм собсвеник на Паджеро 4 3,2d.2007г.Имам следният въпрос-На този автомобил могат ли да се програмират дневни светлини?Или да мина на вариант DLR модул?Благодаря предварително!

.....абе, цт не става.....аз го минах този вариант преди 4 години, ЕТАКТ-а не може да се програмира ,не и със стандартни средства....аз дълго време карах със Смарт ДРЛ , вързани на крушките за дълги,обаче пък ми горяха доста честичко , понякога дори и след 2 месеца ,но и зависи какви сложиш.....

Тъй като след доста време проучване каква друга кола да си взема, реших че ще си оставя моята си още 3-4 години,но тъй като ми омръзна да гледам фасона й, реших да я "освежа".... :D И от такава,

http://media.snimka.bg/s1/6221/038685283.jpg?r=0

....я направих такава..... :icon_dance: :icon_rock:

http://media.snimka.bg/s1/6221/038685286.jpg?r=0

...чрез замяна на маската отпред...... :icon_rock:

http://media.snimka.bg/s1/6221/038685287.jpg?r=0

...по този начин си реших и проблема завинаги с ДРЛ-то , щото си имам оригинално такова..... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, добра идея. Това е броня от модела 2013 ако не се лъжа.

Друг вариант е да се вземат комбинирани дневни с мъгла в един корпус. Най евтино е 160лв, най-скъпо на Филипс и Осрам около 500лв.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, добра идея. Това е броня от модела 2013 ако не се лъжа.

Друг вариант е да се вземат комбинирани дневни с мъгла в един корпус. Най евтино е 160лв, най-скъпо на Филипс и Осрам около 500лв.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

.....Не ,това е модел 2016 година, уж най новото Паджеро, а то нищо не е променяно,нито конструктивно, нито нищо......само е фейснато леко, но то така е, няма как да се подобри нещо съвършенно..... :D

Имах и такива ДРЛ-та комбинирани, но от еФтините, обаче не изкараха дълго, тъй като се появи конденз и почна да скапва лед секциите и стана грозно.....

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята с бронята е много добра,но за момента финансово неизпълнима...Обслужих напълно Паджерото -смяна всички масла,включително и АСК с оргинално масло,реглаж ходова част,нови гуми и така....DJ ще мина през сервиза да се запознаем!!!Аз съм ти колега,работя в Дару Кар.Поздрави!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Ей с тези се здобих. Мъгла и дневни в едно. Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk394e4b1d5fcc01aa2b86dbbce02b016f.jpg

Редактирано от niki nikolov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що си давате парите за разни екстри, аз карам само на габарити и проблеми с полицаите не съм имал, поне досега :)

Поздрави на Варна, г-н Николов!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що си давате парите за разни екстри, аз карам само на габарити и проблеми с полицаите не съм имал, поне досега :)

Поздрави на Варна, г-н Николов!!!

Благодаря!

Преди няколко години ме спира гн. Полицай щото бях забравил да пусна фаровете, бях с децата в колата.

Пича ми направи забележка и ми вика " Отивай да купиш на децата сладолед и им кажи че, аз ги черпя".

Та, затова.

Ще кача снимки като ги монтирам.

Поздрави на София от морето.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

.....абе, цт не става.....аз го минах този вариант преди 4 години, ЕТАКТ-а не може да се програмира ,не и със стандартни средства....аз дълго време карах със Смарт ДРЛ , вързани на крушките за дълги,обаче пък ми горяха доста честичко , понякога дори и след 2 месеца ,но и зависи какви сложиш.....

Тъй като след доста време проучване каква друга кола да си взема, реших че ще си оставя моята си още 3-4 години,но тъй като ми омръзна да гледам фасона й, реших да я "освежа".... :D И от такава,

http://media.snimka.bg/s1/6221/038685283.jpg?r=0

....я направих такава..... :icon_dance: :icon_rock:

http://media.snimka.bg/s1/6221/038685286.jpg?r=0

...чрез замяна на маската отпред...... :icon_rock:

http://media.snimka.bg/s1/6221/038685287.jpg?r=0

...по този начин си реших и проблема завинаги с ДРЛ-то , щото си имам оригинално такова..... :icon_dance:

 

 

Браво, много добре се е получило Пламене! Станала е като последните точно, а те изглеждат доста по-луксозни отпред.

 

От ибей ли поръча броните и маската?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, много добре се е получило Пламене! Станала е като последните точно, а те изглеждат доста по-луксозни отпред.

 

От ибей ли поръча броните и маската?

...не,там няма такива, от Литва ...един пич ми ги продаде ,бил ги взимал за неговото ,но го продал и така му останали....цената беше супер,но няма да я назова.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...