Премини към съдържание

Премахване на 3-ти ред седалки Outlander 2008г


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

понеже реших да си сложа теглич намерих една инструкция за монтаж на ел. инсталацията. Във въпросната инструкция в една от картинките вместо 3-тия ред седалки е показано на тяхно място ваничка + кора над нея. Прочетох малко напред назад и разбрах, че не всички Аутлендъри излизат с 3-ти ред седалки, а на тяхно място има много удобна ниша под багажника. Искам да махна последния ред седалки и да го заменя с въпросните фигура 2 и 3 от снимката. Някой има ли идея от къде мога да се сдобия с въпросните елементи.

Благодаря.

post-23142-065170200 1531228126_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Ц Кросър ги има в Аутомотор-

Кутия съхранение багаж.224.23бв

Капаче калъф покритие-626.13лв

А те са близнаци с Аутлендъра

http://public.servicebox.peugeot.com/panier/panierDisplay.do

Редактирано от Даниел Цветков
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying:

Много благодаря за предложението, но за съжаление превишава бюджета с около 750лв. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying:

Много благодаря за предложението, но за съжаление превишава бюджета с около 750лв. :rolleyes:

 

Ако искаш провери продавачите на автомобили на части, има доста Outlander, 4007 и C-Crosser в секцията на части в мобиле. бг и карс .бг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте! По същата тема, искам да премахна третия ред седалки на Outlander от 2007-ма, но виждам, че металния профил на който е закрепен механизма е хванат към купето и изглежда сякаш би могъл да има и укрепваща функция на задната част на самото купе. Според вас има ли място за притеснения по тази теория?

post-24303-078588900 1593681506_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Махай смело, ако си мислиш че тази планка може да укрепи нещо...

Знам ли, самия профил изглежда стабилен и устойчив, хванат е с 6 или 8 болта, директно в купето точно над задното окачване, та затова се зачудих. :) Благодаря за мнението все пак, колега. Някой с опит от вече махнати седалки, ще сподели ли впечатления и като цяло някаква обратна връзка? @mitky ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Захващането е сериозно-все пак са седалки,местещи се.

А като ги махнеш какво мислиш да сложиш в дупката?

Иначе си е добро местенце за дреболиите в багажника.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Захващането е сериозно-все пак са седалки,местещи се.

А като ги махнеш какво мислиш да сложиш в дупката?

Иначе си е добро местенце за дреболиите в багажника.

Имам доста неща, които влача с мен, от най-необходимите като аптечка, пожарогасител и пр., до гидория, препарати за миене и почистване на колата и други. И като замервам, дупката която остава е почти идеална за повечето неща.

 

Идеята ми е ако някой ден, някъде се окажа в по-офроуд ситуация от нормалното, дали този профил няма да предпазва от евентуално усукване. Мога да мъча да го махна от седалките, за да го върна на мястото му, само него, но не съм сигурен, че има как да се разглоби.

 

Може би ако някой колега, който е без 3ти ред седалки фабрично, провери дали има нещо, което да замества този метален профил, това би разяснило нещата. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид за капак или нещо като корито в което да слагаш дреболиите,защото мисля това което се предлага е като корито с капак за да можеш върху него да слагаш нормално и друг багаж.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид за капак или нещо като корито в което да слагаш дреболиите,защото мисля това което се предлага е като корито с капак за да можеш върху него да слагаш нормално и друг багаж.

 

Мисля, че няма да е необходимо, ето как застанаха -

post-24303-076130500 1593877310_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...