Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Сервизен интервал


Препоръчано мнение

Здравейте,изчезнаха ми показанията за оставащи километри/месеци до смяна на масло.Показват се само чертички.Маслото е сменено Октомври и не са навъртяни повече от 5-6К километра.Ще съм благодарен ако има някакво има обяснение на това.Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

При откачане на акумулатора се нулират данните за трип и интервала за смяна на масло.Интересно ми е дали при всички е така

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да си го обясня по друг начин.И двата показателя за време и километри не показват никакви данни,само чертички

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте, колеги.При смяна на масло и нулиране на сервизен интервал се случи следното нещо:Предишна смяна 2017-нулиране остават 13500к километра или 12 месеца.Смяна 2018 - нулиране остават 7100 к километра и 22 месеца.Интересувам се дали няма специален алгоритъм който да определя километри/време ,на база дневните трипове на борд компютъра?Нямам друго обяснение на случая.Колата е Колт 2009 1.3 бензин/старт-стоп кара се само градско(София) сутрин и вечер

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...