Премини към съдържание

Газова уредба за Паджеро 3.5 gdi


Препоръчано мнение

Някой слагал ли е газова уредба на Мицубиши Паджеро 3.5 gdi 2001. Ако някой има опит моля за контакти какъв модел газова мога да сложа и къде поставят такива. Може да се свържете с мен и на телефон 0888950023 Коко

Редактирано от Katy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой слагал ли е газова уредба на Мицубиши Паджеро 3.5 gdi 2001. Ако някой има опит моля за контакти какъв модел газова мога да сложа и къде поставят такива. Може да се свържете с мен и на телефон 0888950023 Коко

 

Казано накратко по-добре не се занимавай с газ.

Иначе има вариант с обикновена газ, но колата вече не е същата. Има колеги които карат така, но аз не бих си причинил такова нещо.

Другият вариант за който говорят колеги е с течна газ и да се ползва стандартното управление на гориво, което е скъпо като цяло. Но до момента никой не показа такава кола и най-вече минала поне 80-90 000км, за да се види какво е положението при каране така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди покупката не сте ли се заинтересували и прочели, че този мотор не подлежи на газифициране? То на двигателни масла е капризен, камо ли на газ.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно на 3,5 едва ли някой е слагал. А и да е слагал едва ли е част от форума, не за друго а защото са много популярни.

Иначе не би трябвало да има проблем с монтажа, вече има монтирани на доста автомобили с директно впръскване. Единствения недостатък е цената!

Същото така трябва да се уточни, че ще гори бензин/газ в съотношение 20/80, което не е много рентабилно имайки в предвид и цената на газовата уредба. Ако ще карате много километри има смисъл иначе както казва Tasso, махат се бензиновите инжектори и се минава на 100 процента газ.

Може да се свържете с Иво Ленков, проявила му е Ivo_Lenkov ако не се лъжа, той може да ви даде по детайлна информация за газовата която търсите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно на 3,5 едва ли някой е слагал. А и да е слагал едва ли е част от форума, не за друго а защото са много популярни.

Иначе не би трябвало да има проблем с монтажа, вече има монтирани на доста автомобили с директно впръскване. Единствения недостатък е цената!

Същото така трябва да се уточни, че ще гори бензин/газ в съотношение 20/80, което не е много рентабилно имайки в предвид и цената на газовата уредба. Ако ще карате много километри има смисъл иначе както казва Tasso, махат се бензиновите инжектори и се минава на 100 процента газ.

Може да се свържете с Иво Ленков, проявила му е Ivo_Lenkov ако не се лъжа, той може да ви даде по детайлна информация за газовата която търсите.

Благодаря за информацията. Ще се опитам да се свържа с него

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм приказвал с газаджия, който е монтирал на доста фолксвагени и опели с директно впръскване газови уредби, специално за ГДИ мотора на мицубиши. Каза ми че италианците нямат софтуер за управление на тази уредба.

И на мен ми е интересно как би се променяла горивната смес - газ/въздух от 15 до 40/1???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...