Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Задна светлина


netranger

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

От извесно време задната светлина свети постояно без значение дали скоростния лост е даден назад или не. В движение свети, гасне. Проверих крушката и където можах да видя кабели - няма проблем нищо окъсяло или прекъснато. Имам вързан парктроник но го изключих и проблема не се реши тоест не е от него. Някои идеи? Или при кои да отида за Пловдив? Жичкаджия ли да търся или?

 

Колата е space start 1.8 GDI 1999г 122кс.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

От извесно време задната светлина свети постояно без значение дали скоростния лост е даден назад или не. В движение свети, гасне. Проверих крушката и където можах да видя кабели - няма проблем нищо окъсяло или прекъснато. Имам вързан парктроник но го изключих и проблема не се реши тоест не е от него. Някои идеи? Или при кои да отида за Пловдив? Жичкаджия ли да търся или?

 

Колата е space start 1.8 GDI 1999г 122кс.

Първо изключи датчика за задна на скоростната кутия и го провери

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Върху скоростната кутия търси машинката за светлината. Откачи кабелите от нея. Ако угасне - сменяй я. Ако не угасне - някъде кабелите окъсяват. Ама аз залагам на машинката...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Върху скоростната кутия търси машинката за светлината. Откачи кабелите от нея. Ако угасне - сменяй я. Ако не угасне - някъде кабелите окъсяват. Ама аз залагам на машинката...

И аз...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Къде се намира тази така наречена машинка за задната светлина при автоматичните кутии на двигател 1,6.

Благодаря ви предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...