Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Колата не пали сутрин


lqlsdaname

Препоръчано мнение

Привет колеги,

 

Колата е 99 каризма, 1.8 бензин 125 кс, ръчка. За първи път ми го направи този проблем миналата седмица при температура около 8-9 градуса не пожела да запали. Тогавашния ми акумулатор беше слаб като цяло и реших, че е от него. Имах един на 1 година 50 амперчаса, смених го с него и всичко се оправи. Така до вторник сутрин. При температура около 0та, не пожела да запали. Пробвах да и подам ток от другата кола, дори тогава не запали. Пробвах и в движение, пак не стана. Интересното, е че няколко часа по-късно просто реших да пробвам пак и запали, та чак мъркаше. Закарах я на елком, пича вика две сутрини палела само като видела ключа и заради това не я е закачал да види за грешки или нещо от сорта. Моля за съвети.

 

Като цяло съм доста доволен, взех я основно за извънградско. Последно 4 часа и 30 минунти Варна-София през В.Търново със среден разход 5.9 какво повече може да искам :icon_thumbup:

 

Благодаря предварително на отзовалите се :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж температурния датчик на инжекциона,има доста писано по този въпрос във форума. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Привет,

 

излиза грешка имобилайзер. Само дето майстора идея си няма как да го оправи.

Имал съм подобен проблем, пали когато си иска, докато се усетя, че щерката подхвърляла и изпускала няколко пъти работния-правения ключ, и вътре ампулата се е пукнала. Добре, че се усетих да пробвам с оригиналния ключ, преди да търся майстори. След това си оправих и правения ключ противоударно при ключар.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...