Премини към съдържание

Mitsubishi Lancer 1,6 САЩ


lancerusa

Препоръчано мнение

Здравейте,колеги

мисля да отида утре да видя едно Mitsubishi Lancer 1,6 бензин,комби, 2004 година.Това което ме гложди е ,че е вкарвано от САЩ преди 2-3 години и чух че има разлики м-у европейските и американските версии.Могат ли да се очакват проблеми с подръжка,резервни части,консумативи и т.н.?

Благодаря предварително за отговорите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги

мисля да отида утре да видя едно Mitsubishi Lancer 1,6 бензин,комби, 2004 година.Това което ме гложди е ,че е вкарвано от САЩ преди 2-3 години и чух че има разлики м-у европейските и американските версии.Могат ли да се очакват проблеми с подръжка,резервни части,консумативи и т.н.?

Благодаря предварително за отговорите!

 

Здравей колега,

двигателите за американският пазар почват от 2.0 нагоре (като цяло американските не харесват толкова малък двигател, дори и 2.0 им се струва муден). И в каталозите не излиза никакъв 1.6 мотор. Което буди съмнение дали е от USA? В wikipedia цък, също не откривам нищо. Колкото до двигателното масло при много американски или канадски автомобили, на капачката за наливане на масло, директно си пише "Use only SAE 5W-20 oil". Ти при огледа снимай VIN кода и запитай дилър на Mitsubishi да провери за кой пазар е предназначен автомобила.

Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колата беше паркирана със залепено "продава се" и говорихме по телефона,та човека каза че е докарана от САЩ..Не успях отвън да видя добре километража дали е в мили(слънцето пречеше на видимоста..),но колата наистина мисля че е леко различна отпред спрямо лансера 2005 г. на един приятел .

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да е докарана от САЩ но там да е била внесена от друга държава от Европа или Южна Америка , до колкото знам наистина няма такива с 1.6 двигател официално продавани в Щатите . Все едно от къде е ако е хубава колата за частите не се притеснявай, разлики има но не е нещо много за притеснение, но е добре да използваш това да свалиш от цената.

Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...