Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Mitsubishi Lancer 1,6 САЩ


lancerusa

Препоръчано мнение

Здравейте,колеги

мисля да отида утре да видя едно Mitsubishi Lancer 1,6 бензин,комби, 2004 година.Това което ме гложди е ,че е вкарвано от САЩ преди 2-3 години и чух че има разлики м-у европейските и американските версии.Могат ли да се очакват проблеми с подръжка,резервни части,консумативи и т.н.?

Благодаря предварително за отговорите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги

мисля да отида утре да видя едно Mitsubishi Lancer 1,6 бензин,комби, 2004 година.Това което ме гложди е ,че е вкарвано от САЩ преди 2-3 години и чух че има разлики м-у европейските и американските версии.Могат ли да се очакват проблеми с подръжка,резервни части,консумативи и т.н.?

Благодаря предварително за отговорите!

 

Здравей колега,

двигателите за американският пазар почват от 2.0 нагоре (като цяло американските не харесват толкова малък двигател, дори и 2.0 им се струва муден). И в каталозите не излиза никакъв 1.6 мотор. Което буди съмнение дали е от USA? В wikipedia цък, също не откривам нищо. Колкото до двигателното масло при много американски или канадски автомобили, на капачката за наливане на масло, директно си пише "Use only SAE 5W-20 oil". Ти при огледа снимай VIN кода и запитай дилър на Mitsubishi да провери за кой пазар е предназначен автомобила.

Поздрави

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колата беше паркирана със залепено "продава се" и говорихме по телефона,та човека каза че е докарана от САЩ..Не успях отвън да видя добре километража дали е в мили(слънцето пречеше на видимоста..),но колата наистина мисля че е леко различна отпред спрямо лансера 2005 г. на един приятел .

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да е докарана от САЩ но там да е била внесена от друга държава от Европа или Южна Америка , до колкото знам наистина няма такива с 1.6 двигател официално продавани в Щатите . Все едно от къде е ако е хубава колата за частите не се притеснявай, разлики има но не е нещо много за притеснение, но е добре да използваш това да свалиш от цената.

Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...