Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем с Километраж на галант


D.Valchanov

Препоръчано мнение

Колеги извинявам се за темата ако вече има такава пусната но не намерих точно това та имам проблем с километража на Galant 2,5 V6 1999 стрелката падна и така не се вдигна. Вадих датчика от скоростната кутия и се опитвах да напипам вътре запчатките но тази която върти датчика превърта. Та мисълта ми е може ли да се смени без да се разглабя скоростната кутия или е неизбежно? Благодаря предварително ще ми е от полза всякаква помощ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Или поне някой сервиз във Варна към когото да се обърна или направо да я давам на вторични и да си вземам друга?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Коя стрелка е паднала колега? Вероятно проблема е в стъпковият мотор, който управлява съответната стрелка на таблото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

стъпковият мотор управлява положението на дроселовата клапа,която определя количеството въздух за смесообразуване,въпроса е неточен,отговора два пъти. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мисля че тези километражи са с одометър...

 

http://talkoven.onlinerechnik.com/duma/%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%8A%D1%80

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...