Премини към съдържание

Спирачна тръба


meltin

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Трябва ми информация за дължината на спирачната тръба и вида размера на щуцерите за захващане на тръбата която води към задно ляво колело.

 

Старата е протекла, а колата не е в София и ако някой има информация доста ще помогне с направата на нова такава.

 

Галанта е комби 2.0 бензин 1998 година.

 

Бкагодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Моята също беше протекла, само че на задно дясно. Оправиха я като я отрязаха преди изгнилото, направиха леща и сложиха медна тръбичка. Незнам дали ти е от полза, но да го имаш напредвид, че може и без смяна на цялата. Вече 1 година карам и не е протекло.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 за смяна с медна, точно преди 2 месеца и мойта задна лява изгни и протече, тогава сменихме и двете задни от край до край с медни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да точно това ми се иска да се случи. Случайно можеш ли да погледнеш каква е дължината на тръбата? И евентуално какви са щуцерите. Просто колата не е при мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Премери с рулетката и от първата мототехника си вземи нова. Щуцерите са еднакви, поне при мен беше така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...