Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Филтър за купе на Мицубиши Спейс Стар


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги. От скоро имам Мицубиши Спейс Стар-1.3,2000г. Интересуваме колата има ли филтър за купето, къде се намира и какви са стъпките за неговата подмяна? Благодаря Ви предварително за помоща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има филтър за купе. Намера се зад жабката. Жабката се държи на две пластмасови пантички и с леко усукване излиза.

 

Филтъра е разделен на две части. Запомненте как го изваждате, за да можете да го сложите обратно без затруднения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте колеги,

Възможно ли е да няма филтри зад жабката? Няколко пъти я махам и виждам на пръв поглед същото като на клипа, само че пластмасата е цяла .. няма откъде да захвана и да издърпам филтъра (ако влабще го има). Със Спейс Стар 1.6 бензин съм.

Поздрави !

Редактирано от SpaceDragon
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Възможно ли е да няма филтри зад жабката? Няколко пъти я махам и виждам на пръв поглед същото като на клипа, само че пластмасата е цяла .. няма откъде да захвана и да издърпам филтъра (ако влабще го има). Със Спейс Стар 1.6 бензин съм.

Поздрави !

 

Здравей. За колите с климатик е както горното клипче. А каталога на Mann без климатик, показва монтаж така. Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...