Премини към съдържание

Проблеми с оборотите на Каризма


rocco

Препоръчано мнение

Здравейте,

аз съм нов член на клуба, тази седмица си купих Каризма 98г. 1.8 GDI. Това което ме притеснява само са оборотите, коагто запаля сутрин колата първо се качват до 1500 после плавно слизат до към 800, след малък интервал започват да падат по-надолу. Ще съм благодарен ако можете да ме ориентирате.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина обади му се на Милен, мойта я купих преди 1 месец и малко беше със същия проблем. За един следобед ще ти я оправи, но сега е на море човека, това му е телефона - 0889755500, обади му се ще се разберете и ще я оправи. Няма страшно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иначе сам много доволен от Каризмата. Тази седмица мисля и да се включа в клуба и се надявам скоро да се запозная с още фенове на :mitsu-smiley:Митсубиши.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

аз съм нов член на клуба, тази седмица си купих Каризма 98г. 1.8 GDI. Това което ме притеснява само са оборотите, коагто запаля сутрин колата първо се качват до 1500 после плавно слизат до към 800, след малък интервал започват да падат по-надолу. Ще съм благодарен ако можете да ме ориентирате.

Поздрави

Налягането на помпата е причината ти за променливите обороти.........но по твоите описания не виждам проблем, сутрин е нормално да вдигне 1500 об. а като загрее да паднат на 800, има една подробност и тя е като е загрял мотора,, изгаси мотора, запали го и виж на колко оборота ще работи, трябва да са към 600об./мин. и точно след 4 мион. ако колата не е мръднала или карана, трябва да се качат на 800 об./мин. пробвай го това и сподели..........

Ако обаче както е загрял мотора ипри паленето вдига на 1500 и падат и попсле пак се качват ,тогава имаш проблем в помпата за високо налягане или някой дадчик........ :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Променливите обороти са само сутрин, след като загрее няма проблеми. Тази седмица трябва да я покажа на майстор.Тази седмица за прав пат я изкарах на по-дълъг път и съм очарован, както от държането на пътя, така и от разхода на гориво. Не съм засичал на пълне резервоар , но ако бордовия показва вярно 6.6 си е доста добър разход. Карах я 120-130 Km/h. Във форума четох че може и под 6 да падне ако се поизчисти тук таме. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...