Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем при Свързване на CD за Carisma


smqtai22

Препоръчано мнение

Здравейте Коелги!

Имам проблем при свързването на CD на Carisma 1.8 GDI евро букса няма

имам 16pin Adapter Alpine който представлява ето това от снимката

11 пина от бялата букса са изкарани от нея и са изолирани с тиксо както се вижда от прикачената снимка

лошото е че няма никакви обозначения на тях някакви съвети как да свържа CD-то с мултицет ще стане ли и как по точно?

Моля за идеи, колеги.. Благодаря ви предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги може ли поне някой да снима как е изведена буксата отзад самите пинове? Ще ви бъда безкрайно Благодарен!

Редактирано от smqtai22
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще снимам моето CD как е свързано, но не е на Каризма, на друго Мицу. Много не разбирам от ел. инсталации, но ще снимам кои цветове в какви букси са свързани. Снимките ще мога да ги кача най-рано тази неделя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Купи си евро букси и после ше намериш топлата вода. От къде си (от телефона гледам и май не знам къде да погледна). Аз съм в София бих го вързал за 5 мин,може и някви клеми да си земеш (мъжко и женско ли как се казва)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От Русе съм. Имам и евро букса но като незнам изкараните клеми къде стоят коя е 1,2,3 и т.н. само снимка с подредбата на оригиналната букса от каризмата ще ми помогне незнам другите подобни модели с какви са: Благодаря на всички които се отзовават :mitsu-smiley: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не са ли със същите цветове,тая малката букса отава така , другата голямата кабел по кабел се свързва на евробуксата после в сд то и така

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

https://prnt.sc/gaek6j По нагоре съм написал че пиновете/клемите са изкарани от по голямата букса и са оставени само 2 в нея от снимката се вижда Редактирано от smqtai22
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно на никой не му се занимава да погледне буксата и да направи една снимка, ще се търси друг начин за помощ

Благодаря все пак! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Директно от старите букси към евро не намерих преходник и съм ги вързал кабел по кабел,ако трябва ше.измъкна мойто сд и ше го снимам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки на моето CD. Ако разбираш нещо и ти вършат работа, мога да снимам още.

http://media.snimka.bg/s1/5974/038192697-big.jpg

http://media.snimka.bg/s1/5974/038192694-big.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата vld1 за снимките но за Carisma цветовете са други

Така Да споделя ,че CD-то вече е свързано и работи :icon_rock:

Информацията за цветоветена тоците е вярна, но за колоните не съвпадат!

Както и да е поиграх си и оправих всичко сам!

Имаше и проблем с бушоните, които се намират под предния капак пред волана

за да има коректен волтаж, ви трябват работещи 2x10A микро предпазители струват 40стотинки или 1.50 в комплект с други такива, на капака където са бушоните е описано кои са за радиото!

Определено ще ви трябва мултицет

post-22314-026980300 1503772125_thumb.gif

Редактирано от smqtai22
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...