Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Поздрави на всички фенове на the best марката- mitsubishi! Днес се сдобих с Pajero 3.2 di-d, автоматик, кожа 2003г. с много екстри! Скоро ще пусна и снимки, само трябва да мина кат и се надявам в понеделник да съм ок!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мерси, но смятам да продам едното

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега! Със здраве да си го караш и да минеш милион безаварийни километри. Искаме снимки !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито! :icon_clap: :icon_thumbup:

Много, много безаварийни километри! :)

И непремено снимки на всичките 5 :mitsu-smiley: в редица! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега! Със здраве да си го караш и да минеш милион безаварийни километри. Искаме снимки !!!

Мерси, съвсем скоро!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!

В Кат са ти необходими около 5 часа, по нормален път с подготвени документи от предния ден :icon_blush:

Жалко че няма да се засечем в КАТ, днешния ми ден отиде там.

Със здраве да го караш и то да ти служи безотказно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мерси,надявам се да мина бързо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Честито Митко! Само приятни моменти ти пожелавам с Паджерото. И снимките ги направи преди да продадеш някое от Мицубишитата. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТО, ЧЕСТИТО!!!!! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, ще направя снимки скоро!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мите, има специални пластини за задния ти номер (квадратния), които са по-къси и стоят много добре! :icon_thumbup:

ако искаш от тях пиши!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мите, има специални пластини за задния ти номер (квадратния), които са по-къси и стоят много добре! :icon_thumbup:

ако искаш от тях пиши!

Да знам, на другото ми Pajero имам, ще взема задна пластина и за това! Ти ли ще ми я изпратиш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички фенове на the best марката- mitsubishi! Днес се сдобих с Pajero 3.2 di-d, автоматик, кожа 2003г. с много екстри! Скоро ще пусна и снимки, само трябва да мина кат и се надявам в понеделник да съм ок!

Колега, провери по VIN-а на Паджерото коя година е произведено, защото като гледам халогените и задните стопове ми се чини да е не по-рано от лятото на 2002-ра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да знам, на другото ми Pajero имам, ще взема задна пластина и за това! Ти ли ще ми я изпратиш!

 

Ако знаех можеше да ти я пратя с тениските, но ще се разберем допълнително, ако идваш към Сф може и тук да се видим, ако ти е по-удобно ще ти я изпратя по куриер! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да проверил съм произведено е септември 2002г. и съответно цената беше корегирана!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаех можеше да ти я пратя с тениските, но ще се разберем допълнително, ако идваш към Сф може и тук да се видим, ако ти е по-удобно ще ти я изпратя по куриер! :)

Да но го купих много скоро след като получих фанелките, изпрати ми една задна пластина (тя е по-къса от другите) имам такава на другото Паджеро! Мерси!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...