Премини към съдържание

Смяна на шарнир на горен носач


Препоръчано мнение

Колеги и при мен настъпи момента да сменям горните носачи на предният мост защото шарнирите им са в окаяно състояние.Тампоните обаче са в добро състояние и ми се искаше да смена само шарнирите ,но след като свалих носача за оглед ми се струва ,че шарнирът е излят в него и май не подлежи на отделна подмяна.От друга страна в сайтовете се предлагат само шарнири и съм малко объркан.Та ако някой може да сподели възможно ли е да се сменят само шарнирите на носачите ще му бъда благодарен :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за правите, то те не се заливат, разбира се ако държиш да не се пребиеш. За кривите, то те могат да се заливат, при условие, че ябълката е читава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за правите, то те не се заливат, разбира се ако държиш да не се пребиеш. За кривите, то те могат да се заливат, при условие, че ябълката е читава.

 

Колега, става въпрос за горния "U"-образен носач, а не за долните.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, става въпрос за горния "U"-образен носач, а не за долните.

 

Да именно за горния U обреазен говоря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да именно за горния U обреазен говоря

 

Сашо ми е казвал, че тези шарнири, които се продават за този носач не карат дълго. Аз иначе такъв не съм сменял. Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е карат толкова колкото са качествени, при мен са от завода още, не се обаждат, но ще им дойде времето. Този шарнир не е така натоварен като на долните носачи мисля. Ако се сменя само той - от това което съм чел обикновено шарнира е с по-малък диаметър от отвора и се налага леко приваряване примерно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...