Премини към съдържание

Запитване


Препоръчано мнение

Здравеите колеги, от дълго време си мечтаех да имам японска кола, сега мечтата ми стана реалност.В момента съм в Германия и си купих MITSUBISHI SPASE STARS ,2004 год.

Колата е перфектна в техническо състояние, ще сменя ангренажният ремак ,тук е доста скъпо около 380 евро. Но имам проблем с бордовият компютър,отчита единствено колко километра остава да изминеш.След около месец ще се прибирам в България и искам да си я докарам на самоход. Въпроса ми е ,смяната на ангренажа достатачна ли е за 2000км път.Маслото е сменено и колата е на 180 000км. по мое мнение реални.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги, от дълго време си мечтаех да имам японска кола, сега мечтата ми стана реалност.В момента съм в Германия и си купих MITSUBISHI SPASE STARS ,2004 год.

Колата е перфектна в техническо състояние, ще сменя ангренажният ремак ,тук е доста скъпо около 380 евро. Но имам проблем с бордовият компютър,отчита единствено колко километра остава да изминеш.След около месец ще се прибирам в България и искам да си я докарам на самоход. Въпроса ми е ,смяната на ангренажа достатачна ли е за 2000км път.Маслото е сменено и колата е на 180 000км. по мое мнение реални.

 

След смяна на ангранажният ремък, можеш да направиш 50 000км. пробег.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смяната с "неофициален" ангренажен ремък не е ли 90 000 км.\6 г., което дойде първо?

 

Ако го сменяш в Германия, мисля че даваха 80 000км. пробег.

В България не се знае на какво менте ще попаднеш.

Наложи ми се след смяна в България при пробег от 35 000км. да го сменя пак, защото беше изпуснал един семеринг.

Ремъка беше доста нацепен и на едно място почти разкъсан. Дадох доста парички за него, защото беше "оригинален" на Мицубиши.

Тук в нашата красива страна не се знае, на какво менте ще попаднеш. Затова ги сменяме на 50 000км.

:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 3 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...