Премини към съдържание

Излиза ми 4 скорост


Препоръчано мнение

Зравейте колеги излиза ми 4 скорост казаха ми за синхронизатор. Кажете може ли да се сменя или какво да правя.Галанта е 2.4 150 коня за информация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да се сменя, но без да се отвори и да се види какъв е проблема не може да се каже повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Зравейте колеги излиза ми 4 скорост казаха ми за синхронизатор. Кажете може ли да се сменя или какво да правя.Галанта е 2.4 150 коня за информация.

 

Здравей колега аз имах същия проблем с предния ми галант преди 7 год.

Реших преди да купя друга скоростна кутия да отворя моята. Та, след като я отворих установих че семерината е текла и малко по малко е изтекло маслото от скоростната кутия и като резултат се беше развила гайката на единия пакет със скорости и като включех на скорост колата си стоеше на съответната скорост но като подам газ и тогава изплюваше. Та аз просто сложих гайката и я стегнах (задължително сложи лепило за резби)и проблема бе решен. Но при теб може и да е друго. Ще се види като се отвори кутията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...