Премини към съдържание

Диагностика на климатици...


AlexG

Препоръчано мнение

Здравейте!Както вече разбрахте вече съм собственик на Каризма. Бих искал да и направя профилактика на климатика. Не че не духа студено, но бих искал да го проверят и почистят!(весе пак това ми е първата кола с климатик и не мога да правя сравнения). Ако е възможно ще ми е от полза да получа информация за някой качествен сервиз, в който разбират от климатици на Митсубишита.Мисля че за лятото това е актуална тема за обмяна на опит по общия ни път в борба със самозвани "майстори". Предварително благодаря на всички колеги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По околовръстното в ляво към Горна баня и веднага в първата пресечка в дясно ( 50-100 м от разклона ), след 200-300 м към края на улицата в дясно се пада сервиза за климатици в един голям двор. От много време карам там колите и съм доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор.В понеделник съм там. За какви пари става въпрос? (естествено от последното ти ходене - аз от своя страна ще пиша какво е положението сега).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Благодаря за бързия отговор.В понеделник съм там. За какви пари става въпрос? (естествено от последното ти ходене - аз от своя страна ще пиша какво е положението сега).

 

Виж в темата сервизи - сервиз Мичел на околовръстното срещу разклона за село Лозен. ходих там веднъж и съм доволен от отношението на хората, обади се предварително за час. Успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...