Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

скоростна кутия за Мицубиши Грандис 2.4 165коня


Препоръчано мнение

Здравейте. ТЪрся скоростна кутия за Мицубиши Грандис 2.4 бензин 165 коня. Моля, ако има хора, които имат някаква информация да ми пишат или да ми се обадят 0888947786. Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. ТЪрся скоростна кутия за Мицубиши Грандис 2.4 бензин 165 коня. Моля, ако има хора, които имат някаква информация да ми пишат или да ми се обадят 0888947786. Благодаря.

....а какво й е на вашата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами, при работещ двигател се чува някакво свистене с прекъсване на равни интервали.Като натисна съединителя свистенето спира. А при потегляне се чува шум все едно се търка метал в метал. Чудя се съединител ли ще е или скоростна кутия?!?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами, при работещ двигател се чува някакво свистене с прекъсване на равни интервали.Като натисна съединителя свистенето спира. А при потегляне се чува шум все едно се търка метал в метал. Чудя се съединител ли ще е или скоростна кутия?!?!?

Като натиснете съединителя, се прекъсва връзката двигател<>ск.кутия и заработва лагера на съединителя, щом шуми при ненатиснат съединител, значи не е лагер на съединителя, а именно лагери на ск. кутия.

Това упражнение по смяна на лагери на ск. кутия се е превърнало в рутинен ремонт (но повече се среща при други модели на марката). Втора ръка кутия не ви препоръчваме да търсите, по-скоро ремонт на вашата. Не е скъпо - би трябвало да се вместите в 400-500лв с труда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...