Премини към съдържание

Нещо за появата на ръжда


good men

Препоръчано мнение

Нали има един италиянец, който има морга в Горна Баня.....майка ми като блъсна нашия Лансер и от там намерихме частите за ремонта. При него има ПОЧТИ всичко. Ако не си ходил....провери. :icon_thumbup:

Имам Мицубиши -Лансер 1989 г.-1500 куб.см .От пролетта на тази година ми изби под предните тампони на амортисьорите ръжда.Някой имал ли е този проблем и как мога да се справя с тази ръжда.Моля за съвет. : :

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
Имам Мицубиши -Лансер 1989 г.-1500 куб.см .От пролетта на тази година ми изби под предните тампони на амортисьорите ръжда.Някой имал ли е този проблем и как мога да се справя с тази ръжда.Моля за съвет. : :

Какво става за пръв път ли чувате за избила ръжда по колата.Някой не може ли да сподели как се е оправил от

този проблем.Става дума за почистване шкурене и боядисване.Какви техники при тези процедури прилага.Нещо за боядисването влага ли втвърдители лакове как ги прави и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами аз против ръжда използвам тенекеджия - оставям колата за 2 дни и след това си я взимам готова. Все пак ако някой се е занимавал нека сподели как стават нещата. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво става за пръв път ли чувате за избила ръжда по колата.Някой не може ли да сподели как се е оправил от

този проблем.Става дума за почистване шкурене и боядисване.Какви техники при тези процедури прилага.Нещо за боядисването влага ли втвърдители лакове как ги прави и т.н.

Най-старото ми Митсубиши е от 1995-та и все още няма никакви признаци за ръжда, затова не мога да ти дам съвет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей "Добри човече",изчисти ръждата с телена четка( най-добре с такава която се слага на ъглошлайф или бормашина),намажи местата с преобразувател за ръжда,после с грунд и накрая с боя.Ако ръждата е на видими места ще ти трябва и кит. Успех. И кажи какъв е резултата .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей "Добри човече",изчисти ръждата с телена четка( най-добре с такава която се слага на ъглошлайф или бормашина),намажи местата с преобразувател за ръжда,после с грунд и накрая с боя.Ако ръждата е на видими места ще ти трябва и кит. Успех. И кажи какъв е резултата .

ръждопреобразувателя го прескочи защото е нож с две остриета почисти мястото до метален блясък и го намажи с червен алкиден грунд,а по добре е да забъкаш миниум и безир и да намажеш мястото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ръждопреобразувателя го прескочи защото е нож с две остриета почисти мястото до метален блясък и го намажи с червен алкиден грунд,а по добре е да забъкаш миниум и безир и да намажеш мястото.

Аз ръждопреобразувателя го използвам за други цели, но трябва да се има в предвид, че той си е киселина и трябва да го оставите да изсъхне добре или да го измиете обилно с вода, защото ако остане от него, той ще продължи да работи и новата боя ще стане на мехури.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...