Премини към съдържание

Панел за ел. стъкла.


n1k3r

Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Искам да си взема нов панел за ел. стъклата който се намира на лявата врата.Тук в България между 50 и 100 лв съм срещал оферти. Та аз си пазаря и от чужбина някои неща и точно този панел ми излиза около 30 лв. Та тук ми идват въпросите. Има ли значение от коя до коя година стават или за всички години пасват ??? Срещал съм и от каризма ако не се лъжа да стават?

 

Колата е Спейс Стар 1.9 102 коня ( с по 20 30 коня умрела) 2002г по талон а смятам, че е 2001г. Понеже е старата маска смятам, че е 2001г а ако е 2002г ще е с новат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мен силно ме интересува този въпрос.

 

https://www.olx.bg/ad/nov-panel-s-kopcheta-za-el-stakla-za-mitsubishi-space-star-i-carisma-ID6sDx0.html

 

купих миналата седмица от тази обява всичко точно.

работи коректно макар , че колата ми есамо с предни ел. стъкла.

като се има впредвид цената втора ръка и чене излизат и са амортизирани с кеф си купих нови :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Искам да си взема нов панел за ел. стъклата който се намира на лявата врата.Тук в България между 50 и 100 лв съм срещал оферти. Та аз си пазаря и от чужбина някои неща и точно този панел ми излиза около 30 лв. Та тук ми идват въпросите. Има ли значение от коя до коя година стават или за всички години пасват ??? Срещал съм и от каризма ако не се лъжа да стават?

 

Колата е Спейс Стар 1.9 102 коня ( с по 20 30 коня умрела) 2002г по талон а смятам, че е 2001г. Понеже е старата маска смятам, че е 2001г а ако е 2002г ще е с новат.

 

Mitsubishi Space star(1998-2005г.) и Mitsubishi Carisma(1995-2004г.).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

защо са ви тези панели,аз за 6 минути и малко одеколон ги оправих

 

Ами ти колега си уникален единичен случай, в които няма счупвания на пластамасата, ако са тежки се купува нов панел като при мен, ако са леки се прави нова метална ос и се побългарява :)

 

п.с.

Използва се Контокс а не одеколон - одеколона може да прецака електрониката.

Редактирано от Dimitrov-Tehnica
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искъм да си сменя панела понеже копчетата са почти на сол. А поради тази причина ги хвърлих защото нямаше как да ги залепя или поправя някак. Гледам в aliexpres, че са доста евтини сравнение с цените при нас. Та и затова питах дали имат значение макар да са еднакви видимо по снимките.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...