Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Панел за ел. стъкла.


n1k3r

Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Искам да си взема нов панел за ел. стъклата който се намира на лявата врата.Тук в България между 50 и 100 лв съм срещал оферти. Та аз си пазаря и от чужбина някои неща и точно този панел ми излиза около 30 лв. Та тук ми идват въпросите. Има ли значение от коя до коя година стават или за всички години пасват ??? Срещал съм и от каризма ако не се лъжа да стават?

 

Колата е Спейс Стар 1.9 102 коня ( с по 20 30 коня умрела) 2002г по талон а смятам, че е 2001г. Понеже е старата маска смятам, че е 2001г а ако е 2002г ще е с новат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мен силно ме интересува този въпрос.

 

https://www.olx.bg/ad/nov-panel-s-kopcheta-za-el-stakla-za-mitsubishi-space-star-i-carisma-ID6sDx0.html

 

купих миналата седмица от тази обява всичко точно.

работи коректно макар , че колата ми есамо с предни ел. стъкла.

като се има впредвид цената втора ръка и чене излизат и са амортизирани с кеф си купих нови :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Искам да си взема нов панел за ел. стъклата който се намира на лявата врата.Тук в България между 50 и 100 лв съм срещал оферти. Та аз си пазаря и от чужбина някои неща и точно този панел ми излиза около 30 лв. Та тук ми идват въпросите. Има ли значение от коя до коя година стават или за всички години пасват ??? Срещал съм и от каризма ако не се лъжа да стават?

 

Колата е Спейс Стар 1.9 102 коня ( с по 20 30 коня умрела) 2002г по талон а смятам, че е 2001г. Понеже е старата маска смятам, че е 2001г а ако е 2002г ще е с новат.

 

Mitsubishi Space star(1998-2005г.) и Mitsubishi Carisma(1995-2004г.).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

защо са ви тези панели,аз за 6 минути и малко одеколон ги оправих

 

Ами ти колега си уникален единичен случай, в които няма счупвания на пластамасата, ако са тежки се купува нов панел като при мен, ако са леки се прави нова метална ос и се побългарява :)

 

п.с.

Използва се Контокс а не одеколон - одеколона може да прецака електрониката.

Редактирано от Dimitrov-Tehnica
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искъм да си сменя панела понеже копчетата са почти на сол. А поради тази причина ги хвърлих защото нямаше как да ги залепя или поправя някак. Гледам в aliexpres, че са доста евтини сравнение с цените при нас. Та и затова питах дали имат значение макар да са еднакви видимо по снимките.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...