Премини към съдържание

Evolution Remaping


Fuflovod

Препоръчано мнение

Скъпи Колеги,

Отварям тема за тези които са преминали с любимите си Лансъри през ECU tunning.

Споделете някакъв опит по процеса - добър или лош, няма значение.

Къде сте ходили? При кого? Какви са Ви впечатленията? Какво ще препоръчате? Какво не?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тунинговал съм няколко турбинирани Лансера, но ми омръзна да се занимавам, много време отнема.

 

За Евото ми беше по-лесно да се обърна към е-тунер и само да му пращам логове, а той ми праща нови ревизии на ROM-а. Е разбира се след като свърши с неговата работа съм пипнал няколко неща тук там.

 

Тук в БГ нямам общо взето доверие за такива неща. Пазара е много малък и евотата се броят на пръсти, не е като в Америка където през тунерите са минали стотици Евота...

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно липсата на опит ме притеснява и мен. Разговорите ми до сега с потенциални места не ми вдъхват доверие :(

Иначе се зачетох по западните форуми за ECU tunning и нещата изглеждат доста дълбоки там.

 

E-tuner изглежда все по-привлекателна опция.

LiX, с какво сваляш логовете от колата?

Свързах се с един e-tuner и ми предлага да го правя с tatrix.

 

Може би има някаква алтернатива или нещо което мога да заема?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, с Tactrix OpenPort 2.0 се прави, около $200 върви с доставката. Това е така да се каже must have... за да почнеш с тунинга ако избереш варианта за е-тунинг.

 

Останалото което ще ти трябва като софтуер е EcuFlash (безплатен) и EvoScan ($25).

 

Data logging се прави с EvoScan-a.

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намирам го само извън ЕС това нещо.

Няма ли да го задържат на митницата и да трябват разправии?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Намирам го само извън ЕС това нещо.

Няма ли да го задържат на митницата и да трябват разправии?

 

Възможно е да го задържат. Ако е изпратено с нормална поща, вече има нова услуга от БГ пощите, при която си заплащаш ддс/мито/такси в пощенския клон по адрес, няма да се разкарващ до централна митница.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tactrix пращат с ups,а те търбушат най-много с такси. Ако ги накараш да го пуснат с usps ще е най-лесно, след това са dhl :) ps ако е лесно, няма да е забавно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Платих 50$ доставка с UPS, дойде за под 48 часа.

За щастие без проблеми с митници и подобни, за щастие. Като изключим стойността на доставката, всичко е бомба :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...