Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Къде да сменя предно стъкло?


Препоръчано мнение

Здрвейте,

 

Предното ми стъкло е доста захабено от камъчета по пътя, срещу слънцето е ужас и ме дразни много. Отдавна съм си наумил да го сменям, но отскоро има една по-голяма шупличка, която се оказа, че каското ще покрие. Може да мине по експертна и да не се забия в Кобра (анатема).

 

Знам, че това е процедура, която малко или много си иска на първо място опит при монтажа и на второ - добри материали. Държа на оригинално стъкло и уплътнения, които мога лесно да купя и сам, но проблемът е кой ще го монтира. Като за такава процедура нямам претенции дали ще е в София, Пловдив или Бургас, например, стига да е качествено.

 

Някой може ли да препоръча място, от което да е доволен?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрвейте,

 

Предното ми стъкло е доста захабено от камъчета по пътя, срещу слънцето е ужас и ме дразни много. Отдавна съм си наумил да го сменям, но отскоро има една по-голяма шупличка, която се оказа, че каското ще покрие. Може да мине по експертна и да не се забия в Кобра (анатема).

 

Знам, че това е процедура, която малко или много си иска на първо място опит при монтажа и на второ - добри материали. Държа на оригинално стъкло и уплътнения, които мога лесно да купя и сам, но проблемът е кой ще го монтира. Като за такава процедура нямам претенции дали ще е в София, Пловдив или Бургас, например, стига да е качествено.

 

Някой може ли да препоръча място, от което да е доволен?

 

Има, тук в Пловдив, един сервиз.Аз съм доволен,а и доста хора съм пращал.Проблемът е,че имат много работа(сменят основно стъкла на рейсове).Но,опитай 0878351512 Стефан Каров.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двамата, ще проверя първо вторите, като по-близки географски. :icon_thumbup:

Редактирано от Celeborn
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

В София виж в Кобра, по това, което съм чувал за тях работят бързо и качествено.

 

Изпратено от моят K10 с помощта на Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...