Премини към съдържание

Преден мост


sisosiso

Препоръчано мнение

Предните гуми са много напред в калниците , от какво може да е ?

Става дума за Каризма 98г.

 

Снимка 1

 

Снимка 2

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От тука ми изглежда ниска отпред. Не знам колко са и добри амортисьорите за да е така ниска (поне така изглежда). Другото да не би да няма сходство между двете колела (смисъл да не би да са събрани-лявото да свива леко надясно , а дясното да върви наляво) . Врътни леко наляво волана и погледни дали се намиста...

А най-добре да се прегледа ходовата част дали има нещо разбито и да иде на реглаж.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам, че и капака се е изгърбил, може да е имала и челен удар...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имало е лек козметичен удар , едвали е от това . Въпроса ми е има ли вариан предния мост да се регулира напред и назад ?

Ако не може от какво друго може да е ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да не е бил козметичен удара. Не се знае какво е преживяла калата. Да не разказвам какво съм виждал на полицейска астра, мосна как беше настрани. Собственика казваше че имала лек удар...лек колкото моста да е настрани.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами, значи ти отговора на въпроса си го знаеш.

Само махни думичките "лек" и "козметичен".

Тоест, ударена е челно, ниско, долу, отпред, роговете са се изкривили надолу, сигурно е мръднала и геометрията...

Имало е лек козметичен удар

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами, значи ти отговора на въпроса си го знаеш.

Само махни думичките "лек" и "козметичен".

Тоест, ударена е челно, ниско, долу, отпред, роговете са се изкривили надолу, сигурно е мръднала и геометрията...

 

Не е това , всичко по геометрията си е наред . Колата не дърпа на никаде . При висока скорост си стои стабилно на пътя .

Ако някой има някакви идеи нека сподели .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На живо да се погледне ще е най-добре. Къде се намира колата, може някой да се отзове или даже да не е от форума и някой познат или приятел дето разбира пак може да ти даде мнение. Може след удара ламарините и бронята да не напаснати както трябва.

Може да паркираш до друга Каризма и да умуваш и сравняваш.

Редактирано от vanko91
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен проблема е някъде по ходовата част,трябва да се види всичко отдолу...това е сериозно разминаване,вследствие на удар вероятно ,както каза колегата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...