Премини към съдържание

Твърда возия на мицубиши аутландар 2005


Препоръчано мнение

От скоро имам аутландар 2005г.2.0 136 4×4 беше ми твърдо возенето и майстора каза че имам блокирал преден амортесиор.Сменихме предните амортесиори сас каяба газови но няма подобрение даже ми се струва по твърдо .Усеща се всяка неравност на пътя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз като сложих некви гуми 175...старите ми бяха 185, преди имах по-добра возия, сега и мен ми друса. Мисля си, ако вземеш пресни зимни гуми и добър размер ще има ефект.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз като сложих некви гуми 175...старите ми бяха 185, преди имах по-добра возия, сега и мен ми друса. Мисля си, ако вземеш пресни зимни гуми и добър размер ще има ефект.

 

колега много е твърда като я натисна отпред едвам помръдва .

незнам как са другите .но моята е бетон

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички Мицубиши коли друсат, и като ги натиснеш не потъват надолу, така са и повечето други японски марки, може би само някои от големите лексус и инфинити да возят малко по-добре , но всичко останало от среден и малък клас са друсалници. Свикваш или сменяш марките, а има и още нещо, през зимата когато е студено съм забелязал , че друсат повече, може би има нещо свързано със амортисьорите и гумите, от студеното гумата се втърдява , особено ако се кара с летни гуми, плюс маслото(газста) в амортисьорите си променят свойствата и стават твърди.

Редактирано от tonino_g3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Каризма, но е факт като ги смених, не ми е така комфортно (предишните бяха зимни макар стари, сега са некви летни после разбрах и чакам да видя каква зима ще е и се ръся с нови M+S), убеден съм 80%, че с пресни меки зимни гуми и с по-голям размер ще има осезаема разлика, ако може да смениш в някоя гумджийница и врътнеш кръгче...:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А при мен за двигател 1,6 175/65/R14, а като е двг 1.8 кубика- 185/65/R14, явно смятат, че с по-мощен двигател имаш тяга и позволява по-голями гуми и съответно повече комфорт. Стария собтвеник явно за комфорт сложил 185/65/14.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм доволен от возията на моя Аутлендър,но предишната ми кола беше Вектра а та е разбираемо.Иначе мойта не потъва нито отпред нито отзад,имам приятел със Санта Фе 2 и не видях голяма разлика с возията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...