Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

  • преди 1 година ...

Здравейте горди собственици на Outlander!

Имам проблем с auto android. Имам смартфон с андроид версия 8, обаче той въобще не се разпознава, когато го включа към USB порта. Някакви идеи или опит за споделяне?

Навигационната ми карта (оригиналната с колата) е версия 2015-А. Някой знае ли дали това е последната версия, или трябва да я ъпдейтвам? Всъщност това е причината да искам да включа auto adnroid.

Благодаря предварително за отговорите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте горди собственици на Outlander!

Имам проблем с auto android. Имам смартфон с андроид версия 8, обаче той въобще не се разпознава, когато го включа към USB порта. Някакви идеи или опит за споделяне?

Навигационната ми карта (оригиналната с колата) е версия 2015-А. Някой знае ли дали това е последната версия, или трябва да я ъпдейтвам? Всъщност това е причината да искам да включа auto adnroid.

Благодаря предварително за отговорите!

Само да добавя, че колата е модел 2017 г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Android Auto имаш ли инсталиран на телефона - не излиза в play store в бг - сваля се apk? И кабелът трябва да е качествен. Hama кабел със сигурност става на eclipse cross. Преди това с по-евтин кабел не ставаше.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Android Auto имаш ли инсталиран на телефона - не излиза в play store в бг - сваля се apk? И кабелът трябва да е качествен. Hama кабел със сигурност става на eclipse cross. Преди това с по-евтин кабел не ставаше.

Имам андроид ауто инсталиран. С оригинален кабел съм. Телефончето е SONY XPERIA. Ходих до Софийското Митцубиши и деловият човек там ми твърди, че не мога да ползвам андроид ауто, понеже съм имал навигация. Това не може да е вярно просто.

post-22886-090711500 1534959350_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както обясняваш ти имаш навигацията с вградения софт и карти на митцубиши,а не версията с андроид ауто, която въобще няма софт за навигация.

 

В ebay има карти версия 2018, само внимавай да е за твоя модел навигация.

 

Здравейте горди собственици на Outlander!

Имам проблем с auto android. Имам смартфон с андроид версия 8, обаче той въобще не се разпознава, когато го включа към USB порта. Някакви идеи или опит за споделяне?

Навигационната ми карта (оригиналната с колата) е версия 2015-А. Някой знае ли дали това е последната версия, или трябва да я ъпдейтвам? Всъщност това е причината да искам да включа auto adnroid.

Благодаря предварително за отговорите!

Редактирано от DarkWater
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам навигация, значи ли това, че мога да ползвам Android auto? Става въпрос за Outlander Intense+ 2016г. С аудио система Rockford Fosgate Premium 6,1" QVGA дисплей.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По нагоре е показан клип какво представлява системата със Android auto, ето още един

, ако нямаш показаното на клипа имаш чисто радио. Надявам се да съм ти помогнал.

 

п.с. Ето една руска тема за различните видове навигации (със вградени карти) https://out-club.ru/board/showthread.php?t=50756 , за съжаление картата за Европа е от 2014.

 

 

Аз нямам навигация, значи ли това, че мога да ползвам Android auto? Става въпрос за Outlander Intense+ 2016г. С аудио система Rockford Fosgate Premium 6,1" QVGA дисплей.

Редактирано от DarkWater
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се надяваме, че от Мицубиши ще пуснат ъпдейт за софтуера на конзолите на по-старите Аутлендъри за поддържане на Android Auto или Apple Car Play.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колкото четох в западни форуми, няма да има такова нещо. Желязото не го поддържало. Иначе и тази навигация си е много хубава, за съжаление в България, а и на Балканите много от хубави й екстри са скопени. Единствения недостатък за мен е липсата на български език, английския не ми е проблем да го разбирам, ама на роден си е друго, а тая много се кара като приказва :D .

 

Да се надяваме, че от Мицубиши ще пуснат ъпдейт за софтуера на конзолите на по-старите Аутлендъри за поддържане на Android Auto или Apple Car Play.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, колеги! Започвам да се ровичкам. Специално благодаря на entwickler за линка. Нямаше как да намеря apk-то без този линк. Версията на картите на моята навигация са 2015-А. Идеята ми беше да ползвам на google maps картите, защото с моята навигация половината време кара из полето :)

Редактирано от junak8
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То ако тръгне android auto слагаш waze - много по-добро от maps. Дава в реално време трафика, проблеми по пътя, камери, катастрофи, след скоростта и т.н. Само иска интернет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По нагоре е показан клип какво представлява системата със Android auto, ето още един

, ако нямаш показаното на клипа имаш чисто радио. Надявам се да съм ти помогнал.

 

п.с. Ето една руска тема за различните видове навигации (със вградени карти) https://out-club.ru/board/showthread.php?t=50756 , за съжаление картата за Европа е от 2014.

 

gambini,

Точно първото видео имах предвид, когато започнах да се ровя за андроид ауто. Обаче... моят екран изглежда по съвсем различен начин и въобще нямам опции за апликации.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То ако тръгне android auto слагаш waze - много по-добро от maps. Дава в реално време трафика, проблеми по пътя, камери, катастрофи, след скоростта и т.н. Само иска интернет.

Тръгна андроида, но на телефона. Не мога да го изкарам на екрана на колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както обясняваш ти имаш навигацията с вградения софт и карти на митцубиши,а не версията с андроид ауто, която въобще няма софт за навигация.

 

В ebay има карти версия 2018, само внимавай да е за твоя модел навигация.

 

Darkwater,

 

Това ли трябва да гледам - този номер N938L01811?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да гледаш модела на навигацията, трябва да е горе в дясно. W-15,17 и така нататък.

 

Пусни да търсиш в Ebay това mmcs mitsubishi 2018 и си търсиш в описанието за твоя модел.

Darkwater,

 

Това ли трябва да гледам - този номер N938L01811?

Редактирано от DarkWater
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да гледаш модела на навигацията, трябва да е горе в дясно. W-15,17 и така нататък.

 

Пусни да търсиш в Ebay това mmcs mitsubishi 2018 и си търсиш в описанието за твоя модел.

 

Darkwater,

Къде е модела на навигацията - къде да го търся? На самата карта (SD) имам два номера - единият е 8750А572 - по средата горе, а другият е N938L01811 - долу вдясно. Намерих карта с точно такива номера и карта за ЕВропа 2018/2019.

Относно MMCS - да, моята е с карти на Митцубиши, както каза по-горе. Явно затова не мога да закача Андроид Ауто към системата.

Редактирано от junak8
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, че ти отговарям със закъснение, но съм на почивка. Става въпрос за версията на физическото устройство не на софтуера, номера на желязото е изписан горе в дясно на самото устройство. Би трябвало да стане и със номера от картата, но не гарантирам. Гледам, че продавачите в Ebay продават според устройство, та затова ти казвам да си провериш този номер. На руския форум който съм дал има със снимки описано много от работите за тази навигация. Ако все пак не го намериш, ще ти снимам моята за да се ориентираш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Здравейте,

Картите за Мицубиши се произвеждат от компанията "Here". Те правят карти и за други марки автомобили. Ако влезнете на официалния сайт на Мицубиши и се опитате да поръчате карта от там ви препраща към сайта на "Herе". Там за моята кола струваше към 300лв. В официалния сервиз тук искаха 400+ лева. Аз си ъпдейтнах картата на Оутлендър 2016-2017 (уж топ радиото/навигацията със субуфер и тн) с втора ръка, последна версия за Европа от Ибей- (изглежда пак оригинална)-120лв. За here се намират ваучъри с намаления по чужбина и може би има врътка с тях. Виждал съм в УК пускат промоции за here- 50% намаление за всички карти за Европа на дадена марка и подобни. Гледа се само номера на хардуера на радиото написан до дисплея. Поръчваш правилния вариянт. Пращат ти СД карта, слага се на мястото на старата и чакаш 1 мин. Проблема който си реших с ъпдейта- оригиналната карта, въпреки че беше заводска на кола 10/2016 беше адски стара и нямаше ключови пътища в БГ. Според мен реално имаше всички пътища появили се до 2014та. Появиха се нови функции на гласовите команди- Play и Exit Playlist, които явно работят само с USB flash - нито мога да управлявам с тях музиката през блутът, нито SD картата. Като цяло безполезни като много други функции на това радио.

 

Проблемът който ъпдейта НЕ реши и който ме побърква е- която и улица да търся в които и да е град в бг- НЕ я намира. Пиша град примерно "София", отивам в следващото поле и независимо дали почвам с "ул", "бул", "улица", "булевард", или без- никога не ми намира улиците, които търся. Предлага ми 2-3 и липсват всички други 500 които започват с тази буква. Затова я търся в полето Keyword, и там често излизат но не винаги. Като видя как е изписана на картата, се пробвам да я изпиша в същия формат и пак не я намира. Направо полудявам, тк това прави навигацията неизползваема. Затова пиша и тук. Някой намерил ли е решение на този проблем? Може би за други държави на английски го няма този проблем.

 

Вече се замислям дали да не си сменя всичко със Sony Double Din android auto (което струва към 1000лв но има Waze, spotify и тн). Търся мнения и по този въпрос. Най-вече дали някой има опит с това- сиг ще трябва лайсна и преходници и може би модулче за бутоните на волана. Предполагам ще загубя настройките чистачки фарове врати и тн от аудио системата, които имам сега, но мисля че това мога да го преживея, тк аз вече съм си избрал тези които ми харесват. Не искам да загубя бутона за гласовите команди- по специално за набиране, тк те работят при мен, сравнително доволно. Не знам смяната на радиото дали ще повлияе на гаранцията на колата.

Редактирано от kosio86
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

kosio86 преди да тръгнеш да сменяш каквото и да е погледни в гугъл за: Car Miracast Airplay Android IOS

 

Изглежда, че ще върши точно това което търсиш, а именно Waze, spotifi и всичко останало. Аз също обмислям подобна покупка и инсталирането и. Ако все пак някой има впечатления вече, моля да сподели.

Редактирано от gambini
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...