Премини към съдържание

Да карам или да не карам (без подкалник)?


JazzVess

Препоръчано мнение

Привет,

наскоро имах лек инцидент на магистралата: ударих парче от спукана гума на камион... беше тъмно, беше доста голямо, видях го в последния момент и не можах да го избягна... в резултат на това се наложиха ремонти по предницата на колата и по специално в лявата част. Освен другите неща, оказа се, че целият подкалник на предното ляво колело е заминал, та докато намеря нов се налага да карам така - без подкалник. Въпросът ми е: има ли някакви "чувствителни" чаркове, които досега са били защитени от подкалника, а понастоящем са изложени на прах/вода/кал? Например точно пред гумата има нещо като радиаторче...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това ти е радиатора на CVT кутията. Не виждам проблем да караш без подкалник, стига да измиеш всичко около колелото на автомивка преди да сложиш подкалника, защото със сигурност ще нахвърляш мръсотия докато караш без подкалник.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това ти е радиатора на CVT кутията. Не виждам проблем да караш без подкалник, стига да измиеш всичко около колелото на автомивка преди да сложиш подкалника, защото със сигурност ще нахвърляш мръсотия докато караш без подкалник.

 

Виж ти! Не знаех, че CVT кутията си имала радиатор... Мерси за ограмотяването и за мнението :-) И аз така мислех да процедирам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, ако някой продава подкалник за преден ляв калник като за моето Мицу (или знае откъде мога да си купя) нека ми пише лично съобщение!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В авто.бим май има реплики. Аз веднъж дори ходих на място да видя с очите си една друга кора отдолу (челната с двата калобрана), но нещо не ми хареса и не я купих.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...