Премини към съдържание

Lancer 2004 стрелки табло


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги.

Прилагам снимка на таблото, искам да попитам дали така трябва да светят стрелките, защото малко ми тъмнеят.

post-18499-041702700 1469995794_thumb.jpg

Редактирано от B_NESH
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На моят спейсър ,има турбореостат ,и светят като виенско колело.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Така си светят, преди имах лансер с този километраж и бяха по същия начин. Сега с новия лансер си сложих диоди на таблото и светна прекрасно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така си светят, преди имах лансер с този километраж и бяха по същия начин. Сега с новия лансер си сложих диоди на таблото и светна прекрасно :)

 

Да така светят, свалях таблото и прегледах всички крушки и се оказаха здрави. Ако сложа диодни дали ще се променят нещата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На стрелките не много, но цифрите, ще светнат яко. Не си заслужава, то таблото си свети хубаво, но само заради стрелките не бих правил тази акрубатика. Аз влязах във филм с диодите. Цокалчетата не ставаха, мъчих, нагаждах и най накрая запоих диодите за таблото :) дано да не горят скоро :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Разликата е доста голяма :(

Това с обикновени крушки ли е ?

Поздрави

 

Здравей,

 

Би трябвало да са оригинални. Колата е от 1-ви собственик, който не беше тинейджър за да си експериментира с това.

Има клипчета в интернет как се сменят крушките, може да пробваш.

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте колеги,това е първият ми пост в този форум,наскоро и аз се сдобих с Лансер 2006 год. Видях клип, в който подробно е описано как става смяната на крушките( мойте светят изключително слабо,даже светят е силно казано),но не знам откъде мога да си купя необходимите крушки.Бихте ли ме посъветвали къде мога да ги намеря(от Пловдив съм)

Благодаря ви.

Редактирано от alehandro_bace
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...