Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Над 3000 оборота странен шум


Препоръчано мнение

Здравейте!!!

Странен шум в Каризмата-ми 99г фейслифт , когато вдигна от 3000 оборота нагоре започва да се чува шум на "бълбукане" от пред пред волана Все едно някой пуска чешмата и тече вода, не губя антефриз климатроника работи парно си работи. (не знам дали има значение, но има печка колата която не знам дали работи) скоро си купих колата и тепърва са запознавам с "нея"

Редактирано от tintovs
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

И при мен беше така/Каризма 2000г./,смених антифриза и напълних казанчето.Сега мисля ,че не съм го чувал този шум.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голям смях падна като обяснявах в сервиза за този "феномен над 3000 об.". покараха я малко и ....

Почистиха с тел един отдушник от климатика или там нещо ... и за сега го няма явно се беше запушило нещо по системата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Това е нормално да се чува ;)При мен го има същото.Маслото в скоростната кутия е много рядко и при тези обороти се плиска в стените на кутията. Каризмите не са толкова шумоизолирани и поради тази причина се чува доста :) все едно си пуснал вода . Колата ти е напълно ОК за мен . Колегите да кажат ако мислят нещо различно по темата :)

Редактирано от doktora_mz
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...