Премини към съдържание

Въпроси за Lancer Sportback 2009


Препоръчано мнение

Здравейте, нов съм във форума и се надявма с кворо време да съм част пълноценна част от него. Спрял съм се на Mitsubishi Lancer Sportback. Желанието ми е да е да бензин, ръчни скорости и без газова. Конкретно тази обява съм загледал http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11467007204673507&slink=eggykg Ще се радвам да чуя няколко мнения преди евентуален оглед. Благодаря ви предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

НА Всички колеги от София Включая Новите !

ДА обявя че Организирам така да се каже Каня наляво и дясно Всички на 10.7 на НИМ да се съберем!

До сега имам няколко потвърдили и разчитам на още повече Отзовали се!

Имам барбекю в багажника / не го свалям / Та може и да изпека нещо като Грил Майстор ! :-)

Желаещите да Заповядат !

:mitsu-smiley:

Разбира се говорим за 9-10 часа сутринта :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Shumi, обмислях да ходя на оглед за тази кола, но ме спря разхода на 1.8 (затова и повечето са с газ). Сдобих се с 1.5i с далеч по-малко екстри спрямо тази. Моя съвет е да я погледне някой, който разбира. Комп диагностика и т.н. Колата е регистрирана, така че това улеснява нещата.

Спрямо цената.... Моята я взех за 12.5К без регистрация-внос. Този е един от лансърите с най-ниска цена и незнам защо при това ниво на оборудване, но това са мои лични разсъждения. Покарай я малко, прегледайте я ако щеш и в Ратола и ако си ОК- Welcome to the Mitsubishi Club.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...