Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем


Препоръчано мнение

Добър ден колеги, от едно известно време имам един проблем с колата, като я карам на ниска скорост като 1/2 при въртене на ляво или дясно без значение на къде нещо свири,хидравликата ли е какво е ?!...Днес същия проблем ми го направи и на дълъг път...та мисълта ми е някой сблъсквал ли се е с този проблем, чувал ли е нещо, и знае ли как да се направи ?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Свири докато въртиш волана или само в крайно ляво/дясно положение? Провери ли си нивото на хидравличната течност в казанчето?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Свири докато въртиш волана или само в крайно ляво/дясно положение? Провери ли си нивото на хидравличната течност в казанчето?

Ами и при двете положения, понякога и при леко навиване на волана, но това става само в движение докато карам. Утре ще го проверя ! Някакви други мнение колеги ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Свири докато въртиш волана или само в крайно ляво/дясно положение? Провери ли си нивото на хидравличната течност в казанчето?

 

При мен се започна да свири само в крайно ляво и дясно положение. Това симптом за тръгнала кормилна рейка ли е и колко може да се кара така? Течността в казанчето е проверена и е достатъчно количество.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ремъка е стар и/или отпуснат, може да просвирва при навиване на волана в крайно положение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...