Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Cнимки от днешната среща 23.01.2005


Препоръчано мнение

  • Admin

Фенове, днес се събрахме да дискутираме за тениските на клуба и се получиха страхотни снимки :first: Вижте ги сами

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/yt10.jpg На Bat Godo и

Калоян болидите :first:

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/yt12.jpg нени разбра коя е най-добрата кола-Галант :first:

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/yt11.jpg

 

Най-добрия клуб сме си и това е :first: :first: :first: :first: :first: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма друга такъв :first: като на Бат Гого...

Не е кола това, ами :plane: ! Сядаш вътре (всъщност лягаш), седалката се едно те прегръща, затваряш вратата и ако някога си си представял космически кораб :icon_rock: ... абе с две думи - нямам думи!!! : :icon_doh: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aко не ги бях видял на живо нямаше да повярвям,че мицубиши имат такива модели. Mай трябва Мицубиши трябва да си смени името от

Mitsubishi Motors, на Mitsubishi Rocket Machines. Но и Галанта рулира ;) :first: :first: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Екстра са пущините спор няма :icon_rock: . Да се видят обаче не е достатъчно, трябва да се покарат - поне малко :D .

В тая връзка някой да знае БатГого какво обича да пие, яде, е: :icon_censored: ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D :D .......Е52А..... на Бат Гого му носи:

1.GROWLING DOG-ENERGY MIX

2.MUSCLE GAIN FORMULA :D

3.L-GLUTAMINE :D

4.SHIH-HO Protein или MUSASHI BULK по 5 кг. :D

Чак тогава може да си помисли за едно кръгче да ти даде макар и само на паркинга........ Аз лично не бих го подкарал.............. :dj: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тия коктеили няма ли да му дойдат в повече за една почерпка - вземе да стане, като колата си 340 коня и 4x4 :D .

Мога например да му предложа (по-точно на колата) следните напитки:

1. 0W-40 Full Synthetic

2. DOT3/DOT4

3. Течност за чистачки с аромат на: лимон, портокал...

:icon_blush: :D

 

Майтапа настрана - кара ми се такова нещо и това е. Но си прав че трябва да е широко наоколо че вземе да рипне това нещо....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да бях на твое място сигурно пак така ще е. Ама съм сигурен че ше намерим компромисен вариант B) - може например качваме се ние в колата а другите от клуба бутат :D ..ама бутат колкото могат - все пак спортна кола трябва да има добро ускорение :D .

Момчета не се притеснявайте и аз ще бутам за вас :icon_thumbup: - вкарвам един RedBull и айде на нивата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам го Бат Гого.

Разказваха ми за един пич, който си оставил Ауди-то в сервиз да му сменят нещо. И решил един от майсторите да го пробва и като се нацепил в една каруца с 80 ли, със 100 ли - и я помлял отпред цялата! След което му се обадили и казали: "Елате да си приберете колата, че малко я поодраскахме"!

Така че по едно возене може и да успеем да си изпросим! За повече - нъцки! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе......аз имах точно такъв случай...........преди 2 години отивам в Нисан Бг с моята Примера да му правят диагностика............уж наше момче ,уж не знам си кво, и му викам ети ключовете, е ти телефона когато свършиш ми се обади, ................след 2 часа ми се обажда и ми вика....абе тука стана един неприятен момент , може ли да дойдете.............кво стана бе,,..............ми ударихме колата ви.......... :icon_censored: Тичам аз. .......отивам при тях ...................кога гледам ..............цялата дясна страна една яка черта ма широка такава .................... :mad: + мигача страничния ..............вика ми еми той колегата давал назад и ..............

Ма ние ще я оправим.............то иначе как ...............вика да не става разправията............ Та така....... :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...