Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Загубен накрайник за секретен болт


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Оказа се, че съм си загубил накрайника за секретните болтове на джнатите. Той не е баш болт, ами по-скоро е гайка....

Знам, че е купуван от Балкан Стар.

Какви са ми вариантите за развиване без да увредя джантата ?

Има ли шанс някой колега да има такива болтове и накрайника да стане ?

 

 

Снимка1

Снимка2

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз имам два комплекта подобни секретни гайки с накрайници (даже ако не се лъжа имам три накрайника), трябва да проверя дали са същите обаче, защото имат много разновидности. Най-рано мога да ти кажа в понеделник.

 

http://s5.postimg.org/gk6lhn6lz/IMG_0464.jpg

http://s5.postimg.org/tpm3nr0hj/IMG_0465.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Оказа се, че съм си загубил накрайника за секретните болтове на джнатите. Той не е баш болт, ами по-скоро е гайка....

Знам, че е купуван от Балкан Стар.

Какви са ми вариантите за развиване без да увредя джантата ?

Има ли шанс някой колега да има такива болтове и накрайника да стане ?

 

 

Снимка1

Снимка2

Здравей колега,моите приличат на твоите.Предполагам обаче,че са много вариациите на детелината.Ако решиш може да дойдеш да проверим с моя 'камък'.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Оказа се, че съм си загубил накрайника за секретните болтове на джнатите. Той не е баш болт, ами по-скоро е гайка....

Знам, че е купуван от Балкан Стар.

Какви са ми вариантите за развиване без да увредя джантата ?

Има ли шанс някой колега да има такива болтове и накрайника да стане ?

 

 

Снимка1

Снимка2

......по принцип се свалят твоите и се слагат нови....и при мен стана така, и си ги свалих и сложих други....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......по принцип се свалят твоите и се слагат нови....и при мен стана така, и си ги свалих и сложих други....

 

 

Въпросът е как да ги сваля? :)

 

 

 

 

Благодаря на колегата Niki007, който се отзова. За жалост (както и се очакваше), неговият накрайник не стана.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е как да ги сваля? :)

 

 

 

 

Благодаря на колегата Niki007, който се отзова. За жалост (както и се очакваше), неговият накрайник не стана.

 

Свалят се при кварталния заварчик. След което нови от балкан стар или втора употреба от ибей.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега днес проверих накрайниците. Двата ми се повтарят и изглеждат така като на снимката. Наподобяват много твоя, но не знам дали ще свършат работа. Като гледам, може да се наложи да изпилиш малко едното ръбче на болтовете си, но докато не се пробва не се знае. Третия, който имам не съм го снимал, защото няма нищо общо с твоя.

 

http://s5.postimg.org/htm1dq6uv/IMG_0517.jpg

 

Понеже съм в Пловдив, мога да ти пратя единия за проба по приятел, който ще се прибира утре или в другиден към София.

Ако решиш, може да го намериш (ще ти дам координати) и да пробваш на място при него става ли.

Редактирано от iskrenkrustev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ходих до тия играчи от Ауто Груп. На доста места по форумите ги хвалят как всякакви болтове свалят за минути. Е, в крайна сметка моя болт е оказа прекалено голям за тях. :)

В крайна сметка ги свалих при Пламен със заварка.

 

Благодаря още веднъж на Niki007 и iskrenkrustev за помощта! И на Пламен разбира се.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...