Премини към съдържание

Тромба за клаксон


Rumen_2015

Препоръчано мнение

Здравейте, колеги,

 

Клаксонът на колата ми звучи отвратително - като прасе, което колят. Искам да си сложа други тромби, такива, които са двутонални - едното тяло е за високите честоти, а другото - за ниските. Интересувам се това възможно ли е, в смисъл трябва ли да се преработва нещо по мястото или планката, на която е закрепено старото тяло, което предполагам, че е само едно. Даже и не го знам къде точно се намира. Резил, ама...

Та ще бъда благодарен на полезни мнения, както и предложения кои тромби са действително качествени, ако някой има наблюдения.

 

Предварително благодаря!

Лек и безавариен път на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

post-9651-061455000 1456765692_thumb.png

 

Благодаря, колега! Явно тромбите са две и ще търся съответно вариант с две тела.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно уточнение. Писах ти през мобилната версия, а там не виждам с какъв автомобил си. Сега видях, че съм те подвел, като съм постнал снимка за Lancer 2008. Но надали има кой знае каква разлика за тромбите.

post-9651-062240100 1456826448_thumb.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно уточнение. Писах ти през мобилната версия, а там не виждам с какъв автомобил си. Сега видях, че съм те подвел, като съм постнал снимка за Lancer 2008. Но надали има кой знае каква разлика за тромбите.

post-9651-062240100 1456826448_thumb.gif

 

Още веднъж благодаря, колега! Но все пак ми се струва, че би имало някаква разлика, защото звукът е отвратителен и го чувам само от едно място. Ходих да прослушам няколко тромби днес, но всичките, които бяха само от едно тяло, звучаха по същия начин, т.е. ужасно.

А достъп до тромбите може да се осигури само като се свали предната броня, така ли?

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...