Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Понеже ми сменяха антифриза в БС преди 2 дни - днес забелязах че са сменили и самото казанче за антифриза с чисто ново такова (ясно си личи че е чисто ново а не старото).

Има ли някой идея, защо евентуално се е нажила такава смяна на казанчето?

В разпечатката за плащане има само "смяна на олх.течност", няма "сняма на казанче" или нещо такова???

Не че е проблем, но ми е питанка ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно са го счупили и са го сменили без шум,а монтьорът ще го отнесе http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно са го счупили и са го сменили без шум,а монтьорът ще го отнесе http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif!

 

Да - и аз за нещо такова си помислих ... ;о)) Макар че какво пък толкова има да му правят за да го счупят ... предполагам че самото казанче е мн евтино, но нали няма практика за подмяната му при смяна на антифриза и затова се зачудих.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да - и аз за нещо такова си помислих ... ;о)) Макар че какво пък толкова има да му правят за да го счупят ... предполагам че самото казанче е мн евтино, но нали няма практика за подмяната му при смяна на антифриза и затова се зачудих.

 

Няма такава практика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам проблем със спейс стара когато запаля докато е студен мени оборотите след като загрее се оправя.Сменям какво ли не .Някой да има идея от какво е? Сменил съм свещи,кабели,палец,капачка,стоево,стъпалото моторче и не се оправя.Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам проблем със спейс стара когато запаля докато е студен мени оборотите след като загрее се оправя.Сменям какво ли не .Някой да има идея от какво е? Сменил съм свещи,кабели,палец,капачка,стоево,стъпалото моторче и не се оправя.Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...