Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем с мощността


Plamen1988

Препоръчано мнение

Привет,Колеги!Отскоро имам проблем с галанта,не върви на 100 процента,доста по-бавно ускорява.Никакви лампи не ми светят,мотора няма грешки,иначе на тихи обороти си мърка.Направи ми впечатление че от аспуха сякаш не излизат достатъчно изгорели газове.Та въпроса ми е може ли това да се дължи на подпушен катализатор и ако го премахна дали ще дава грешки.Моля по-запознатите да споделят мнение,понеже съм се решил да го махам.Поздрави! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Запалителната система обслужена ли е? Пробвайте да смените бензиностанцията...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е галант 2.5 бензин 98 година,6А13

Няма да имаш проблем с ламбдата и чек енджин лампата при махане на катализатора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко по колата работи перфектно,свещи,кабели,капачката и палеца нямат 10 месеца още,това с горивото на 100 процента ще го направя и ще го махна катализатора,дано се оправи.Благодаря,Колеги! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако загубата на мощност е настъпила от веднъж, то не виждам смисъл от премахване на катализатора. Може да се консултирате с някой ауспухджия преди манипулацията. Аз лично когато премахнах моя преди години, не усетих абсолютно никаква разлика, освен че колата стана по-шумна :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да имаш проблем с ламбдата и чек енджин лампата при махане на катализатора.

Да така е няма да свети ,не знам дали разходът няма да се вдигне малко и задължително слагай резунаторно гърне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Замери двата ТПС може да е от тях.Аз имах такъв проблем и от там го решихме.По-спомен стойностите трябва да са между 0.500 и 0.700.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...