Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Закупуване на автомобил от италиански гражданин?


Препоръчано мнение

Здравейте, от баща на син лесно ;)

Казуса е следния - аз съм в Италия на гости при мой приятел италианец. След седмица ще дойдем в БГ (ако гръцките фермери не ни минат път де) с неговия автомобил който искам да купя. Как ще стане врътката - в Италия ли трябва да направим нещо или тука при нотариус е достатъчно???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от баща на син лесно ;)

Казуса е следния - аз съм в Италия на гости при мой приятел италианец. След седмица ще дойдем в БГ (ако гръцките фермери не ни минат път де) с неговия автомобил който искам да купя. Как ще стане врътката - в Италия ли трябва да направим нещо или тука при нотариус е достатъчно???

Според мен, продажбата трябва да е още в Италия. Връщате италианските номера и пътувате с червени транзитни номера. В БГ с договора за продажаба и транзитните номера минаваш през КАТ за сверка на номера на шасито. Вземат ти транзитните номера и ти дават БГ номер.

Предполагам, че трябва да е нещо такова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова ще е. Но съм виждал по обяви и автокъщи автомобили за продаване с италиански номера...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова ще е. Но съм виждал по обяви и автокъщи автомобили за продаване с италиански номера...

Може да върне само номерата. Но по-чисто е да я свали от регистрация първо в Италия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...