Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Барабска фабрика за моторни масла


Препоръчано мнение

Здравейте, показаха ми във Facebook линк (достъпен е без логване) цък на някаква барабска фабрика за масла, където бъркат всякакви масла. Кеф ти Mobil, Shell, Total, Ford formula или Castrol... Ето как навярно реномираните масла на родният пазар се намират на смешно ниски цени. Снимките будят съмнение за качеството вътре поне за мен. Бил съм на място в друга лаборатория и фабрика и там нещата са като в аптека.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А, то това си е практика на бая години... И не само масла се карат така. Лошото е, че при нас и цената не е фактор за качеството... А по-скоро трябва да се пазарува само от проверени места.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време е да разберем, че няма как да искаме да си купим най-евтиното и да чакаме да е истинско. От доста време така си купувам АРИЕЛ течен за над 50 пранета за 20 лв. примерно, а то какво купувам една туба, на която даже капачката не е запечата по никакъв начин и нещо вътре, което съм сигурен, че АРИЕЛ нямат идея, че за произвели ).

 

Проблема е, че в нашата мила Родина, не е ясно и скъпо като си вземеш от къде точно е :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова от десетина години ползвам само "Приста".

Няма ментета, покрива ми изискванията и е качествено - нищо че е родно.

А няма ментете, щото собственика беше драл едни, дето преди време са опитвали да ползват празни опаковки на фирмата с друго масло и още има отзвук по масларниците.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Дали "лаборантите" греещи се на печката са регистрирали продукцията по ISO 9001? цък

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно същият материал четох преди два месеца. Със същите снимки - едно към едно. Но разказа се водеше от името на български тираджия, който отишъл в целенасочено в тези бараки, които се намирали нейде в сръбско, за да товари масло за БГ. Явно братушките са променили фабулата.... Мине не мине малко време, и току излезе някъде по някой подобен супермегаконспиративен разказ.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...