Премини към съдържание

стрелка за гориво


Препоръчано мнение

Здравейте,колеги

Карам Паджеро 3/2001г/3,2DI-D и имам малък проблем с отчитането на стрелката за гориво.Не показва реалните литри в резервоара.На всяко палене на автомобила показва различно ниво.Проверих сондата-при замерването и работи добре.Дайте някакво предложение да оправя проблема че е доста неприятно така да се кара.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги

Карам Паджеро 3/2001г/3,2DI-D и имам малък проблем с отчитането на стрелката за гориво.Не показва реалните литри в резервоара.На всяко палене на автомобила показва различно ниво.Проверих сондата-при замерването и работи добре.Дайте някакво предложение да оправя проблема че е доста неприятно така да се кара.

......проблема е в таблото.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tymbi,и аз предполагам вече проблема е в таблото-слаба връзка или нещо такова.Утре ще сваля таблото и ще огледам за слаба връзка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

колега, стрелката е точна като швейцарски часовник. по средата е точно 44 (45 за полесно)литра. малките деления са от по 25 литра, а големите 20. когато запалиш двигателя почти винаги се качва на максимум, но след около 10-на километа се връща. по-дбре наблюдавай другата стелка - на температурата, че тя движи повече от оборотомера. по принцип се лекува така:

поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 години ...

колега, стрелката е точна като швейцарски часовник. по средата е точно 44 (45 за полесно)литра. малките деления са от по 25 литра, а големите 20. когато запалиш двигателя почти винаги се качва на максимум, но след около 10-на километа се връща. по-дбре наблюдавай другата стелка - на температурата, че тя движи повече от оборотомера. по принцип се лекува така:

поздрави!

 

 

​Привет,

 

Същите проблеми при мен.

Луд станах с тия стрелки днес

Утре ще разглобявам да видя какво е

Намерих тези 3 клипа

 

Явно си е болка това на Паджеро 3

 

[video=youtube;nhDsPMO6nxU]

 

[video=youtube;KUwhoSPy6ig]

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...