Премини към съдържание

зимни гуми


grizan

Препоръчано мнение

Здравейте, днес ми изпаднаха две зимни гуми 175/70/14 . С този еазмер ще станат ли на спейс стара. По гуми калкулатора мидава + 17мм. На книжката пише да бъдат на 65. Дали да взимам други 2 същите или направо 4 нови. Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

в моята сервизна книжка на хартиен носител е изписано:

175/65R14 82T и 185/65R14 86H* (* = опция)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да това го видях и аз! Просто искам да знам дали таз ”аванта” ще ми върши работа или не. Не ми се рискува да купя две нови гуми и да се чудя после какво да ги правя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Калкулатора показва, че двата размера са съвместими Калкулатор.

Аз пък карам с две 175/65/14 ,а задните са 165/65/14, не съм усетил някакви проблеми.

Редактирано от vins365
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес ми изпаднаха две зимни гуми 175/70/14 . С този еазмер ще станат ли на спейс стара. По гуми калкулатора мидава + 17мм. На книжката пише да бъдат на 65. Дали да взимам други 2 същите или направо 4 нови. Благодаря.

 

Купих 4 175/70/14,понеже си оправям предницата,само отзад съм ги сложил.Не опират,бе ,няма разлика със 185/65/14. Ако имат грайфер,грабвай ги.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif FALKEN са моите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май сега , ще оставим зимните гуми в застой. При тез температури навън изобщо не мисля да ги слагам. Но все пак ще взема 175/70/14 две ще взема, че и винетка по-скъпа ще трябва да се плаща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...