Премини към съдържание

Задни светлини за мъгла


Rumen_2015

Препоръчано мнение

Здравейте, колеги!

 

Днес си проверявах светлините и забелязах, че когато включа интензивното осветление на задните светлини при мъгла, свети само задната лява червена светлина. Ходих при майстор по елинсталациите, той каза, че по принцип светел само задния ляв фар, но ми се струва, че не му се занимаваше много.

Та искам да попитам, има ли някой представа дали трябва да светят и двата фара или само задния ляв?

 

Благодаря предварително!

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

 

Днес си проверявах светлините и забелязах, че когато включа интензивното осветление на задните светлини при мъгла, свети само задната лява червена светлина. Ходих при майстор по елинсталациите, той каза, че по принцип светел само задния ляв фар, но ми се струва, че не му се занимаваше много.

Та искам да попитам, има ли някой представа дали трябва да светят и двата фара или само задния ляв?

 

Благодаря предварително!

Поздрави!

За Лансер не знам, но на много автомобили светлината за мъгла е една и е отляво. Има модели и с две :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Лансер не знам, но на много автомобили светлината за мъгла е една и е отляво. Има модели и с две :)

 

Благодаря за отговора, колега, но за съжаление не ми помагате много:)

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Правилно Ви е отговорил майсторът - едната светлина е работеща - тази влявата част на бронята, тази вдясно е само за декорация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Правилно Ви е отговорил майсторът - едната светлина е работеща - тази влявата част на бронята, тази вдясно е само за декорация.

 

Благодаря, колега, за категоричния отговор. Сега вече съм спокоен, пък и възвърнах доверието си в майстора.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...