Премини към съдържание

spacestar 1.9did губи мощност


Препоръчано мнение

Здравейте.

Имам следния проблем, който ми се случва за втори път.

1вия път преди около 4 месеца при каране извънградско изведнъж ми светна чека и колата загуби мощност драстично.При изкачване /в сличая Девненския баир в посока Варна едвам го изкачих на 1 и 2 ра газ до дупка педала оборотите големи колата не върви .По равното дига малко скорост мога да карам на 3 и 4 та с много газ но тя не вдига повече от 40-50.Спирах,изключвах акомулатор,преглеждах кабелни букси .няма ефект.След около 30 км колата започна постепенно да става по мощна и така чека изгасна и си върви нормално.

2ри път преди 2 дена пак на извънградски път карам 120 светва чека пада мощноста и така само че този път след 10 тина колометра изгасна чека и тя пак си е ок.

Смянах горивен филтър на около 1000 км преди да се получи 1 вия път.Така че това според мен отпада като проблем.

И сега вече си върви пак добре минал съм 300 км.от които 200 с горивото с което ми направи проблема.после съм зареждал.всичко си е ок.

Притеснява ме това че вече стана 2 пъте и не знам кога ще ме потрети и за колко км.

Не съм ходил на майстор защото колата си е пушка в момента и не знам дали има смисъл от посещение в сервиз.

Ако на някой му се е случвал подобен проблем ще му бъда благодарен да сподели.

Редактирано от lyubo1964
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Здравейте, искам да си купя спеис стар 1.9did 1002 коня. Колата е много запазена, янос от Италия. Какво бихте ме посъветвали за този двигател питам спецялно. Ще купувам Японски автомобил, зглобка в Холандия с Френски двигател. Незнам какво решение да взема. Бихте ли ме посъветвали, моля. Никога не съм имал Митцубиши

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, вземете си "японски" автомобил сглобен в Холандия, но с японски (бензинов) а не френски (кекав) двигател.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...