Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте, бих искал да сменя радиото на Pajero 3, като фабричното радио е RX-2X94W-2 (MN141403). Проблема е, че не намирам информация как са пиновете на старото радио за да знам къде да включа новото (Blaupunkt Tokyo). Предварително благодаря за помощта. Ако ви трябва допълнителна информация кажете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз се намирам в Йордания, страна в която се наложи да ми пратят радио от България, така че едва ли ще намеря тук такъв. Ако знам кой кабел за какво е ще стане доста лесно.

 

 

С преходник няма ли да ти е по-лесно?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами успях да намеря коя е линията от акумулатора и от стартера, както и земята (с уред). Сега остана да разбера кои линии за кои колони са :icon_hmm: .

 

П.с. Няма бутон за редакция на мнение в форума.

 

п.с. Има но само за последното мнение, странно.

Редактирано от DarkWater
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти нещо такова: http://www.ebay.com/itm/MITSUBISHI-Lancer-Pajero-Pajero-Pinin-Autoradioadapter-Radioadapter-/200900027197?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item2ec693233d

 

тук в почти всеки магазин за тунинг ги има . Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти нещо такова: http://www.ebay.com/itm/MITSUBISHI-Lancer-Pajero-Pajero-Pinin-Autoradioadapter-Radioadapter-/200900027197?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item2ec693233d

 

тук в почти всеки магазин за тунинг ги има . Поздрави

 

Аз радиото си го вързах, с уред си намерих жиците от акумулатора и стартера, земята беше лесна с тази голяма черна жица. След това за тонколоните беше на метода проба, грешка но всичко го намерих. За съжаление обаче радиото се оказа дефектно, копчето му за усилване/намаляне както и да го въртиш само усилва. Какво да се прави малшанс.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти нещо такова: http://www.ebay.com/itm/MITSUBISHI-Lancer-Pajero-Pajero-Pinin-Autoradioadapter-Radioadapter-/200900027197?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item2ec693233d

 

тук в почти всеки магазин за тунинг ги има . Поздрави

 

Аз радиото си го вързах, с уред си намерих жиците от акумулатора и стартера, земята беше лесна с тази голяма черна жица. След това за тонколоните беше на метода проба, грешка но всичко го намерих. За съжаление обаче радиото се оказа дефектно, копчето му за усилване/намаляне както и да го въртиш само усилва. Какво да се прави, малшанс.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...