Премини към съдържание

Diamond Service програма


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Предварително се извинявам, ако повтарям темата, но ме интересува дали има хора във форума възпозлвали се от Даймънд Сървис програмата на Балкан Стар за удължаване на гаранцията (с 2г. или до 150к. км) и дали сте доволни? Също така, освен по високите цени по подразбиране в Балкан Стар, доволни ли сте от обслужването и професионализма на приемчици/монтьори и т.н? Обмислям вариант да се възползвам, но искам да събера отзиви преди това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Предварително се извинявам, ако повтарям темата, но ме интересува дали има хора във форума възпозлвали се от Даймънд Сървис програмата на Балкан Стар за удължаване на гаранцията (с 2г. или до 150к. км) и дали сте доволни? Също така, освен по високите цени по подразбиране в Балкан Стар, доволни ли сте от обслужването и професионализма на приемчици/монтьори и т.н? Обмислям вариант да се възползвам, но искам да събера отзиви преди това.

 

 

Т. е. гаранцията ти е 3 годишна (?) - и се питаш дали да не доплатиш едни може би 600 лв и да ти стане 5 годишна.

Според мен не си струва:

(1) ако колата ти е ок - е малко вероятно да има съществен проблем в следващите 2 г.

(2) и да има - отделен е въпросът как ще е уважат тази гаранция ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Т. е. гаранцията ти е 3 годишна (?) - и се питаш дали да не доплатиш едни може би 600 лв и да ти стане 5 годишна.

Според мен не си струва:

(1) ако колата ти е ок - е малко вероятно да има съществен проблем в следващите 2 г.

(2) и да има - отделен е въпросът как ще е уважат тази гаранция ...

 

Ами, да, това се питах, но се отказах. Така или иначе, колата е в чудесно състояние след 70 000 навъртяни км. и няма да се възпозлвам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...