Премини към съдържание

ЕЛ Стъкла на carisma


Препоръчано мнение

Здравейте колеги.

Имам следния въпрос:

 

Могат ли да се заменят панелите за управление на ЕЛ-стъклата на шофьорската враста на моделите carisma преди и след фейслифта.

 

Благодаря за отговорите..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали са взаимно заменими... защото на каризмата съм виждал модел който е по-издължен, мисля че е този след 2000г. ... но ако имаш здрав панел... само бутоните пасват (предполагам, че заради тях сменяш панела) :) Просто бъди внимателен, защото са трудни за намиране :)

 

П.П. На мен ми отне около 2 години, докато си намеря здрави копчета :Р

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, гледам че си от Стара Загора, преди месец се бях заел с този пет копчен панел и в Стара Загора намерих в една морга за скромните 50 лева, ако ти понася цената погледни по моргите и ще откриеш, лично аз се отказах да търся и го разпилях след кратка преработка вече работи перфектно.

В нета се намират и чисто нови на цена от 99,90 лева (само напиши пет копчен панел и гледай снимките)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,понеже е почти сигурно че панела пак ще се счупи,намерете си панел от Лансер 4ген с оригиналната му букса и с помоща на ел-аджия го монтирайте на вашата любима Каризма.В следващите години(засега 2 при мен) забравете за проблеми със бутоните и стъклата...

Панела пасва в дупката на кората и не си личи че е от друг модел ...

Успех колеги!!!

:mitsu-smiley:

:mitsu-smiley:

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...